Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít az, hogy...

Titeket nem idegesít az, hogy mindenki lepontoz mindenkit, sőt ha írok egy értelmes hozzászólást, akkor nem pontoz senki? Miért nem pontoztok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
ez pontosan így van.de a legrosszabb ha az értelmes hozzászólást törlik
2010. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

De kik pontoznak tulajdonképpen?

A kérdező csak 3 opciót kap.Hasznos ,félig hasznos,vagy nem hasznos.Nem?

És azt,hogy esetleg adott hozzászólás hány százalékig hasznos,azt ki dönti el?

2010. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
a válaszolók is pontoznak.attól függ mennyien pontoznak.és h melyiket a 3 közül
2010. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenki pontozhat, csak magadat nem pontozhatod, ennyi! Amelyik válasz egyértelműen hülyeség és köze nincs a dolgokhoz, azokat sem pontozzák a válaszolók, sőt, ami még érdekes, hogy egy teljesen értelmes választ, ami mondjuk 90-100 %-on áll nekiállnak lepontozni, nem értem!
2010. febr. 10. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Ne foglalkozz vele,nem érdemes,hidd el.Csak bosszankodsz fölöslegesen.Vannak akik mókából beszólogatni,és lepontozni járnak ide.De már nem törődöm vele,pedig az elején én is feltettem ezt a kérdést pont ebben a témakörben!
2010. febr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Engem is nagyon idegesít :(

Komolyan, van olyan kérdés, hogy mi a véleményed valamiről, beírod és lepontozzák. Akkor most hazudjak? :S

2010. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!