Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hiszel abban, hogy egy...

Te hiszel abban, hogy egy ember egy pillanat alatt megváltozhat?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban való viselkedés,hirtelen beugrik egy kép,és az egyén máris másképp éli életét...hiszel benne?

2014. júl. 8. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
:D
2014. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 8. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Abban nem hogy egy pillanat alatt megfog változni, de idővel fokozatosan változhat az ember :)
2014. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még hosszabb idö alatt sem változik meg senki alapvetöen, legfeljebb apróbb rossz szokásokat tud elhagyni, vagy kisebb dolgokat megszokni.
2014. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó...tehát nem változik meg,csak megváltozik azzal,hogy elhagy dolgokat,és hozzátesz dolgokat.
2014. júl. 8. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát egy tragédia miatt ha megtörik az ember akkor megváltozhat, de amúgy nem nagyon.
2014. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

talán egy esemény hatására.

Nálunk volt ilyen, egy tragédia, ami után teljesen másképp álltunk egymáshoz.

Persze nem úgy változtunk meg, hogy másképp csinálunk mindent, inkább a hozzáállásunk más.


olyan is lehet, hogy feltűnik egy régi szerelem, vagy egy váratlan terhesség, ilyenek felfordíthatják az életet, de az szerintem azt jelenti, hogy addig nem viselkedett őszintén az illető.

2014. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mi barátnőmmel fiatalok vagyunk.

17/L 18/F

történt egy balesetünk még fél éve, (1 éves kapcsolatról van szó) gumi kiszakadt és beleélveztem,azután jöttünk rá miután kihúztam.Pánikba estünk.Másnap suli,el nem engedte a kezemet,én meg ösztönösen a hasát simogattam,és ölelgettem,vigyáztam rá,nem tudtam mit miért tettem,de nagyon jól esett vigyázni.ugye az agyunk/testünk ösztönösen beállt arra,hogy a lány terhes,közben nem volt az.Azok voltak a kapcsolat legszebb pillanatai.Egy rossz szót se szóltunk egymáshoz,kedveskedtünk,én jobban vigyáztam rá,ő jobban kötődött hozzám...most meg...hanyagolható a kapcsolat.

2014. júl. 8. 22:33
 9/9 Nina@ válasza:

Talán most gondolta végig, hogy mi lett volna akkor ha tényleg teherbe esik. Amugy nem hinném, hogy már nem szeret és szakitani akarna. Csak talán fél, hogy ez újra megtörténhet.


:)

2014. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!