Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy csinálják az ilyen képeket?

Hogy csinálják az ilyen képeket?

Figyelt kérdés

Sok helyen látok fotókat, amibe becsúszik egy erőteljes piros átlátszó csík, mint valami hangulatos fényfolt, tudom, nem nagy cucc, de mégis hangulatos, hogy készülnek az ilyesmi képek:

[link]



2013. jan. 6. 11:21
 1/6 anonim válasza:

[link]

ez egy képszerkesztő program és ha rámész lent a Open Pixlr-o-matic (Playful)-ra ott a feltehetsz gépről képet és ha beilesztetted akkor lent van egy félkőr ami kék sárga piros szín és a kék színre kattintva megjelennek ilyen foltok és ott megkeresheted pont ezt h nem találod vagy másmilyet szeretnél a legvégén a more-r lépve kiválasztod az overlays-t és olyan csíkot vagy mintát keresel a képedre amilyet szeretnél

2013. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nahát köszönöm:)! Ez igazán egyszerű, vajon ez az egy módja van az elkészítésének, hogy igazibb fotós munkával is ellehet érni? Vagy eddig mások ilyen könnyelmű bepattintos kis munkáját bűvöltem:)?
2013. jan. 6. 12:44
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy*
2013. jan. 6. 12:44
 4/6 anonim válasza:
hát nem tudom... nekem egy fotós ismerősöm muttatta hogy ő így csinálja és ezt bárki tudja használni:D
2013. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

így ócskább a szememben:(

valószínű nem veszem igénybe, max ha lesz egy olyan képem, amit feldob, és hasít vele:D

2013. jan. 6. 14:56
 6/6 anonim válasza:
hát ez olyan csalódás lehet de ilyen egyszerű akkor is :)
2013. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!