Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kövér embert előfordulhat,...

Egy kövér embert előfordulhat, hogy sokan kevésbé tisztelnek mint egy átlagos alkatút?

Figyelt kérdés

Esetleg ők kezelik magukat értéktelenebbnek és kevesebb tiszteletet nyernek ezáltal.

Nem célom a provokáció, ellenségeskedés szitása korrekt és intelligens válaszokat várok.


2014. júl. 9. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, sőt szerintem nagyobb embereknek nagyobb a tekintélyük is.
2014. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem sajnos igen,bár az életkor előrehaladtával kevésbé jellemző ez. Ez alatt azt értem, hogy az iskolai évek alatt MINDIG külső alapján ítélik meg az embert,de ez később enyhül. Meg persze az is számít, hogy mit "tesz le az asztalra" az ember. Aki ápolt, intelligens,kitartó, normális,udvarias, az előbb-utóbb kivívja magának a tiszteletet.
2014. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, sok a primitív ember és a magyarok amúgy is nagyon előítéletesek.

Vannak, akik úgy gondolkodnak, hogy hú de igénytelen, mert kövérebb, nem is tudják pedig, hogy mitől hízott, vagy mennyi munkába kerül neki hogy fenntartsa az épphogyducidemárvalakinekkövér alakját és sokan sajnos ezen is szeretnek ítélkezni.

Az is előfordul, hogy a kövérek önbizalma kicsi.

Különben nálam is volt, hogy 15 kilót felszedtem, és senki nem kérdezte, hogy miért, rögtön kimondták, hogy biztos lustaságból, pedig egy gyógyszer mellékhatása volt.

Az biztos, hogy nem bánnak kesztyűs kézzel azokkal az emberekkel a magyaroknál, akik valamilyen módon is kilógnak az átlagból.

2014. júl. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én ismeretségi körömben az, aki nem vékony nő=férfi, szóval nem is nézik őket nő számba. Ez nem feltétlenül baj, mivel mindenki maga dönti el, hogy ítél mások felől.


Azt észrevettem, hogy értéktelenebbnek nem tartják őket, csak kevésbé nőnek. A kövér pasikról hasonlóan gondolkodnak a lány barátaim, ők nem férfiak, hanem csak emberek. :) Szóval egyikre sem tekintenek potenciális partnerként, vagy olyan barátként, akivel meg lehet jelenni.

2014. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!