Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1. Szerintetek 164 cm-hez...

1. Szerintetek 164 cm-hez 61-62 kiló sovány, átlagos vagy kövér? 2.1 vagy másfél hónap alatt mennyi kg-t tudnák leadni? 3. Ha körbetekerem magam szilonzacskóval futás elott akkor télleg gyorsabban tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Én is ennyi vagyok és az átlagosnál picivel dundibb.

2. 1-1.5 hó alatt 4-6 kg-ot le tudsz adni.

3. Ne tekergesd magad és ne is fuss. Inkább végezz erősítő gyakorlatokat.

2014. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. Alkat függő is, de ez valószínűleg kicsit kövér, de nem nagyon.

2. Azon kívül, hogy senki sem tudja itt, hogy mennyi ebből a zsír, mennyi az izom, milyen az alkatod, azaz nem is lehetne megbecsülni, eleve rossz hozzáállás ez a 1,5 hónap alatt mennyit. Változtass az életmódodon most (sport, étkezés), és idővel meg lesz az eredménye, ne határidőket tűzögess.

3. Nem! Csak jobban izzadsz tőle, és több vizet veszítesz, ami miatt azt fogod hinni az első hetekben, hogy jó úton jársz, mert a vízveszteséggel kevesebb kiló leszel, de hosszútávon nem érsz vele semmit. Fussál, de mindenféle extra izzasztó réteg nélkül, az évszaknak megfelelő futóöltözetben.

2014. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
7%

Szerintem picit sok.

Én 163 cm vagyok és 43 kg, de én ezt nagyon soknak tartom, futni szoktam.

2014. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves korban? Mert szerintem 30 felett szülések után már teljesen jó. Előtte még picit husi, de nem kövér.
2014. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
attól függ, hogy fiú vagy lány vagy és hány éves vagy...ennyi adatból nem lehet megmondani, hogy kövér vagy vagy nem...
2014. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
3-as te anorexiás vagy, vagy egy koplexumokkal küzdő valaki ?
2014. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!