Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlag ember valóban megijed...

Az átlag ember valóban megijed, gondolkodóba esik ha meglátja valakinek az izmos karját, meg úgy az egész testét?

Figyelt kérdés

Legalábbis ahol most dolgozom ott, nagyon kinéznek, pl ebédlőben ülve amikor eszem és ugrál a mellem izma, van aki sokáig nézi, olyat is tapasztaltam hogy valaki összeráncolta a szemét amikor ránézett a karomra

22F


2014. júl. 10. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Izompólóban vagy általában?
2014. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Valószínüleg nem megijed, hanem undorodik
2014. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én is átlag ember vagyok, és én az izmos férfiakat szeretem. Nem hiszem,hogy emiatt kinéznének, vagy undorodnának ettől. Ha nők, lehet, hogy csak tetszel nekik.
2014. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak tudod a pálcika mellett feltűnő. Vagyis én nem. Helyesbìtve inkább. Nem megszokott az izom kolosszus. Jó van aki eléggé izmos, de az extrémebb dolgok kitűnnek egy kisebb városban.
2014. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sztrecskó ***** válasza:
100%
hát te sem nézed szívesen egy kövér ember hasát, ahogy kitolja a kajálás után... Egyszerűen az emberek nem szeretik nézni a másik ember testi állapotát. Inkább öltözködj diszkréten, visszafogottan. Legalább majd a nőknek is kellemes meglepit okozhatsz (és véletlenül sem az izmaidba fognak beleszeretni.)
2014. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden kirívóbb (és emellé közszemlére pakolt) testalkaton megakad az emberek szeme. Feltűnően csontsovány, feltűnően izomkolosszus, feltűnően hájas, tökmindegy, mindegyik kirí a tömegből ---> megnézik.
2014. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szenvedek semmiféle önértékelési zavarban.
2014. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, sima pólóról van szó amúgy.
2014. júl. 10. 20:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodóba esik az izomtól? XD
2014. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Én nem szoktam gondolkodóba esni, csak megállapítom, hogy az illető nem tartozik azok közé az emberek közé akiket kedvelni tudnék.
2014. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!