Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire általános a 16-17...

Mennyire általános a 16-17 éves lányoknál, hogy egyfolytában vihognak órákon át, mintha idióták lennének?

Figyelt kérdés

A húgom ezt csinálja két barátnőjével, vihognak, röhögnek, sikítoznak, abszolút nem vicces, szánalmas dolgokon.


Én is imádok nevetni, és szeretem a poénokat, amikor a barátaimmal beszélgetünk sokszor röhögünk, de közben beszélgetünk is sztorikat mesélve. A húgomék meg mintha diliházba lennének. Úgy felpofoznám mind, hogy az hihetetlen. 20/F


2014. júl. 10. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Uncsim is ugyanezt csinálja... valamilyen szinten igen, általános, és igen nagy divat ahogy nézem.


19/l

2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én barátnőim is ilyenek. Minden röhögnek. Szerintük ez vicces:

-Móricka, mi apukád foglalkozás?

-Vízvezeték szerelő.

-És te mi akarsz lenni?

-Vízvezeték szerelő.


Nem tudom, hogy ebbe hol a poén. O.o Sírva röhögtek meg visítoztak rajta. Meg olyanon röhögtek, hogy a macskám télen megette a havat, megfázott és meghalt... stb. Már nem is nagyon lógok velük.

2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Negyven éves vagyok, és kamaszkoromra visszagondolva mindig az ugrik be, hogy állandóan röhögtünk a barátnőmmel. Mindenen. Mai ésszel érthetetlen, de mi is ilyenek voltunk.
2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a "szar" poénokat, ha olyan kedvemben vagyok, pl.:

- Mi az, fehér ruhában van, kenyeret süt, de nem a pék?

- ???

- De, a pék. :DD


De a húgomék egy-egy szót mondanak, majd vihognak, idegesítő az egész. Ha néha rámtör a röhögőgörcs, akkor is legfeljebb 5 perc után abbahagyom. És nem a semmitől jön rám.

2014. júl. 10. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális jelenség. Majd kinövik... A pékes poén jó volt :D
2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj, hát most miért pofázzanak annyit, ha egy szóból is értik, min röhög a másik?
2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

En lejobb baratnommel sokszor neki allok rohogn es utana mar csak csapkodok, mint egy retardalt foka, mert csak fel szavakat tudok kinyogni. :D Es volt mar olyan, hogy mas nem ertette megis mi olyan vicces, de tudod vannak olyan dolgok amit csak 2 ember erthet. :) En pedig orulok, hogy nem vagyok begyepesedve 16 eves letemre...Hogy tudok boldog, felszabadult lenni...Hogy jol erzem magam szamomra fontos emberek tarsasagaban...


Es hogy jobban erezd magad!! 45 evesen is rohogni fogok hangosan az utcan, ha ugy lesz kedvem. :)

2014. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolsó. ennyire nem kell erőltetni.. lassan már mentek valami hivatalos helyre aztán ott mondják amit kell aztán neki állsz rögöni mint 1 retardált? ezt már divatból csináljátok nem azért mert vicces. ennél még a bolondok is sokkal értelmesebbek...
2014. júl. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Divatból nevetni... na, ha azt hitted, ezzel értelmesebbnek tűnsz nála, mellélőttél. Ha valami nem tetszik, manapság az a divat, hogy rámondjuk, hogy "divat", és akkor negatív dolog lesz.
2014. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem divatbol nevetunk, hanem azon amit mi valamiert viccesnek tartunk. Tudunk komolyak lenni, ha a helyzet megkivanja.
2014. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!