Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért törik fel egy csomó...

Miért törik fel egy csomó jelentéktelen ember Facebookját? Most mit érnek vele?

Figyelt kérdés

Több havernak feltörték a facebookját(szerintem csak elfelejtettek kjelentkezni...) és most mit érnek vele?

Kiírják, hogy "meleg vagyok lájkoljatok!!!" ? Vagy mit?

Mert nem értem mit tudnak csinálni egy kis jelentéktelen ember facebookjával... Nem az elnök facebookját törték fel...



2014. júl. 11. 13:39
 1/4 anonim válasza:
49%
Szerintük ez vicces. És az emberek kíváncsiak, így egy jelentéktelenebb ember facebookját is képesek feltörni csak, hogy egy kis infóhoz jussanak. Vagy a másik, hogy ilyenkor olyan filmes karakternek érzik magukat, akik ilyen gyorsan tudnak gépelni, meg minden kódot megszereznek stb. :D 14/l
2014. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Facebokkumat szerencsére még nem törték fel, de egy játékomat igen. Minden cuccomat eladták, a pénzt elköltötték, stb.

Na akkor én is megkérdezem: és ennek mi értelme volt? Nem az elnök játékát törték fel.

Az emberek - sajnos - rosszat akarnak másoknak, ebben élik ki az örömüket, és mikor látják más bosszúságát, akkor saját magukon tapsolnak. Ez van.

17/f

2014. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert örülnek hogy megtudják csinálni.

Amúgy nem nehéz ha megvan az az e-mail amit a bejelentkezéshez használ. Én is törtem már fel mikor kipróbáltam az elméletem a sajátomon, de senki másét nem bántottam. Én se értem mire jó ez nekik. Persze az ember büszke magára ilyenkor és élvezi, de ne a másik kárán tegye már...

2014. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A FB egy https oldal, és nem lehet feltörni. A haverjaid balfaxok voltak, ennyi. Nyilvános helyről, nyílt wifin nem facézunk. Meg még van egy pár szabály.

De pölö:

e-mail: kiscica17@gmail.com

jelszó: yL%nB928l0#_cica1Ao%deFv-

Na, egy ilyen párosítást kb. másfél millió év, mire "feltörsz" bruteforce-szal.

2014. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!