Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt nem értem hogy sokan...

Azt nem értem hogy sokan rinyálnak hogy nicsen pénz, de akkor mi a fas*-nak kell cigizni, inni meg drogozni főleg ott ahol gyerek (ek) is vannak. Szerintem csomó pénzt meg lehetne ezzel sporolni. Nektek ezekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, de sok helyen általában akkora a stressz (nem csak a kilátástalanság, pénztelenség miatt), hogy nem hagynak fel ezekkel. Inkább ezt csinálják, mint mondjuk öngyilkosok lesznek... bár nem mondom, utóbbira is van elég sok példa, mindkettő sajnálatos, de ez van.

Ha másra nem, akkor a gyerekre figyeljenek - pénztől függetlenül.

2013. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nézőpont kérdése.

Volt velem is, hogy pl. volt több százezer mínuszom.

Hetekig éjjel-nappal mindent megtettem, hogy valahogy megoldjam, de mindig zsákutcába jutottam.

Aztán volt hogy elmentem a boltba és vettem pár doboz sört.

De az a pár száz forint már nem sokat osztott vagy szorzott az egészen.

2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Ha valaki mindig bajban van a pénzzel, akkor minek költi el arra, ami még inkább lehúzza? Ezek a szerek függőséget okoznak, szóval gondolom, hogy ezért nem tudnak szabadulni tőlük. Habár azt tegyük hozzá, hogy ha valaki bedrogozik, cigizik, akkor az általában kevésbé érzi az éhséget, a drog pedig köztudottan "örömöt" tud okozni. Lehet, így kompenzálják a boldogtalanságot.
2013. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy le írtátok a véleményeteket:)
2013. okt. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!