Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a kedves válasz...

Miért van ez a kedves válasz adók/kérdezők?

Figyelt kérdés

Sokszor látom az oldalon a kérdéseket böngészve hogy egy normális kérdésre modortalan és szemétkedő válaszokat kap a kérdező. Azért kapja ezt mert elír egy pár dolgot a kérdésben? Attól hogy elír valamit még lehet, nem is 100% hogy a legtöbb kérdező normális. Miért írtok olyan válaszokat a kérdésekre amivel senki sem elégszik meg?

Persze vannak kivételek akiknek nem is érdemes válaszolni a kérdésére. Ezt figyelembe véve mi vesz rá titeket ara hogy ilyen pofátlan válaszokat adjatok egymásnak?

TISZTELET A KIVÉTELNEK....

Értelmes válaszokat várok hogy szerintetek miért, vagy hogy ti miért csináljátok ezt.

Rendes emberek válaszoljanak akár véleményüket kifejtve erről....



2014. júl. 14. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Oké, ásom.
2014. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert sok kérdésnél már az sem vehető ki mit akar írni, a végén meg odaírja hogy bocs telóról vagyok.


A többi csak troll, nem kell velük foglalkozni. Ha nagyon zavar, a választ tudod jelenteni a moderátoroknak.

2014. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kihagytál rengeteg mondatközi vesszőt.
2014. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, most össze fog omlani a világ?
2014. júl. 14. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akire utalsz, provokál téged. Jelentheted a modiknak.

Bár vannak itt sokkal rafkósabbak is - nem mindenkit könnyú leleplezni beláéátható időn belül, aki troll. És sajnos van úgy, hogy mire rájön az ember, h troll, egy csomó idő , energia elment ,h kérdez, készésgesen válaszol az ember... Onnantól hiába jelented a moderátornak, mert ő maga törli saját magát az ilyen ember, sok esetben... Ez általában az egyik céljük: felhúzni a másikat, és mire az rájön, hogy hiába segít az ilyennek az ember, a troll onnantól már elérhetetlen...

Vagy pedig olyan eset is gyakorlta jellemző, fóleg privátban, hogy sokáig rá se jön az ember, h troll, csak amikür törli saját magát, miután eljátszotta szerepét, hogy ő egy bajban levő ember.


Ezáltal sajnos az elől veszi el az időt a troll, hogy mi , segítőkész (akár kompetens) emberek a valóban bajban levőknek segíthessünk, plusz megnő a bizalmatlanság egymás iránt, ez is gátolhatja sajnos, hogy segíteni lehessen a valóban bajban levőkön, mert nehéz kiszűrni, kik azok és kik szerepjátékosok.


A szerepjátékosok a fórumokon nem ritkán rendőrök, pszichológusok, akár pedofilra vadászva, akár különféle emberi reakciókat vizsgálva. Ez eléggé jellemző. Pedagógus vagyok, egyrészt gyermekeknek is segítséget nyújtok válaszadásaimmal, ennél fogva találkozom ilyen esetekkel is, sajnos.


Arra is fel szoktam hívni a figyelmet, főleg kiskorúakét, hogy legyenek óvatosak az interneten, mert rossz szádnékő emberek is akadnak itt-ott, akik behálózhatják őket valamiylen célból (kiszolgáltatottabbak a kiskorúak, így kihasználhatják őket pl. vagyonszerzés, vagy pedofíl széndékból, sajnos.)

2014. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, a kérdező kommentjére reagáltam.
2014. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok helyütt elírtam, elnézést érte.
2014. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már többször leírtam (többnyire hozzászólásaimban a hasonló kérdéseknél), hogy ennek egyszerű oka van. Ráérnek. Kijött a nyári szünet, most nem tudnak mit kezdeni magukkal az olyan emberkék, akiknek még nincs kiforrt személyiségük, és ezzel szórakoztatják magukat.


Valamikor tavaly lehetett, hogy valaki feltett egy elég komoly kérdést, tehát nem olyat, hogy milyenre fesse a körmét, vagy benne van a világfájdalom 9 évesen. Hanem egy olyan kérdés volt, ahol látszott, hogy a kérdező teljesen maga alatt van. Jöttek normális válaszok, de írt valaki valami nagyon alpári szemétséget.

Erre írtam ennek a személynek privát üzenetet, amiben kioktattam, és megkérdeztem, hogy mit érez tulajdonképpen, amikor egy földön fekvő emberbe még egyet belerúg. Ekkor visszaírta, hogy szeret szemétkedni, és nem érdekli más ember, röhög egyet maximum.

Azért elég elkeserítő belegondolni, hogy milyen felnőtt lesz egy ilyen gyerekből :(

Na mindegy, levél levelet követett, én sem voltam túl keresztényi ezt bevallom, de a vége az lett, hogy megfenyegetett, hogy rám állítja az embereit, és kórházba fog juttatni, mert nagyon gazdagok a szülei. Megadtam neki a várost és utcát is, hogy könnyebb dolga legyen, de még mindig nem értek ide az "emberei".

2014. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Attól hogy elír valamit még lehet, nem is 100% hogy a legtöbb kérdező normális. "


Ezt a mondatot valaki érti?

2014. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!