Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt párommal már 2 éve...

Volt párommal már 2 éve szakítottam, de nem is ez a lényeg, hanem amiket hallottam felőle, elég durva dolgok. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval volt párommal már lassan 2 éve, hogy szakítottunk, akkor még csak 19 volt én 15.

Azóta nem láttam csak egyszer, viszont hallottam róla elég negatív dolgokat.

Fél évig voltunk együtt, a fél év alatt nagyon jól megismertem, jóképű, intelligens, okos, visszahúzódó gyereknek tartottam, nem nagyon volt társaságkedvelő, nem annyira szerette az embereket. A szakítás oka az volt hogy az utolsó hónapban már teljesen elhidegültünk egymástól, telefonon sem keresett, a találkozókat se tudtuk így már megoldani, mikor utoljára találkoztunk alig beszélt velem, már idegesítően magába forduló volt, át sem tudtam ölelni meg ilyenek, hozzám se ért, túlságosan is csendes volt és ez csapta ki nálam a biztosítékot.

Érthetetlen módon egyszer azt mondta nekem, bármit megtesz a céljai elérése érdekében, eltapos akármit vagy akárkit, nem állhat az útjába senki.

Ezután megváltoztatta a számát, letörölte magát facobookról, új e-mail címet csinált, elköltözött otthonról meg sem lehet már találni szegényt.

Hallottam, hogy azóta próbálkozott jópár csajnál de egyik sem jött neki össze, meg emiatt a sok elutasítás miatt csúnyán össze is veszett néhánnyal közülük, és ebből már balhéja is volt már. Pl az egyiknek feltörte a facebookját, ott kispécizte magának a csaj legjobb fiú haverját, elég durva üzenetet írt neki, aki meg ezen jol felkapta a vizet és meg is akarta keresni utána már az exemet, hogy "elbeszélgessen" vele, de vhogy mégsem akadt a nyomára.

Azt is hallottam még felőle, hogy szinte az összes ismerősével, volt osztálytársaival is megszakított minden kapcsolatot, nemtudom, hogy milyen ember lehet aki megtud lenni egyetlen barát vagy ismerős nélkül, eléggé elmagányosodhatott, érzelmi intelligenciája így már sztem 0 lehet.

Attól félek, hogy a rengeteg elutasítás, csalódás miatt másoknak fog majd szándékosan ártani, sőt még azt is kinézem belőle, hogy ártatlan embereket néz ki magának, és azokat teszi majd tönkre. Egy ilyen ember csak rosszat akarhat másoknak, legyen az ismerős vagy idegen, nincs benne sajnálat vagy kegyelem. Volt már pedig, hogy ezt saját bőrömön is tapasztaltam.

Mit lehetne tenni ez ügyben?


2014. júl. 15. 22:45
 1/5 anonim válasza:
az a baj. ha valaki eljut erre a szintre akkor már csak az orvos segíthet, pl egy jó pszichiáter
2014. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd valaki jól elagyabugyálja, ha nem nyugszik. De az is lehet, hogy benő a feje lágya.
2014. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a hallomásból szerzett értesüléseket nem kell komolyan venni. A pletyka úgy terjed, hogy én otthon a szobámban, de nyitott ablaknál fingok egyet, ezt valaki az utcán meghallja, elmeséli valakinek, az továbbmeséli, a harmadik pedig már úgy adja elő, hogy én bedrogozva lefostam a bokámat egy buliban... Valószínűleg csak elköltözött, talán külföldre, boldogan éli az életét és jót röhögne ha tudná, miket fantáziálnak össze róla.
2014. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha már nincs közöd hozzá, akkor felejtsd el.
2014. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján öngyűlölő, és önveszélyes. Ha azt mondom egy szerettemnek, hogy áttaposok másokon, akkor magamon taposok át. Facebook eset is nyilván való rácsap vissza.
2014. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!