Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek a facebook-o...

Miért viselkednek a facebook-on így?

Figyelt kérdés

Két átlagos, visszafogott nő volt régen a facebook-on, aki nem szerette az éjjel-nappal Budapest-et, és nem fényképezte magát a tükörben.


Most az egyik az említett kettőből menő kocsit tett ki borítóképének, és Lady Gagát likeol-ta, valamint az éjjel-nappal Budapest-et.


A másik is egyszerű dolgokat like-olt régen, nem feltűnő, és hagyományszerűeket.


Most meg már okostelefonnal a kezében fényképezi magát és pózol, úgy néz ki, és olyan márkás ruhában van, mint az éjjel-nappal Budapest szereplői a tv-ben. Valamint kedveli az "Édes Élet" műsort is.


Engedélyt kérem hányni!


Valamint az idősebbek 50-60 évesek, akik szintén hagyomány tisztelőek voltak visszafogottabb dolgokat like-oltak, most like-olják a trendi shoes (cipőket), trendi ruhákat.


"Trendül" a világ, de ennyire??



2014. júl. 19. 01:59
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Nem hat senkire az Éjjel-nappal Budapest műsor? Sokan állítják ezt. Dehogynem!


Látszik, hogy nekem semmi keresni valóm a facebook-on, egyrészt én nem szeretem ezt a "magamutogató trendi éjjel-nappal Budapest pózolós" stílust. Fogadom, hogy 2-3 év múlva mindenki így fog majd viselkedni facebook-on, de vajon a való életben is meglátszik majd ez?

2014. júl. 19. 02:06
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Én már nem mondok semmit. Katasztrófa ami itt folyik. Minden második ember fotós, modell, testépítő stb. Szenny éveket élünk. Én látok egy ilyen degeneráltat egyből tiltom és jelentem.:D De mindig vissza küldik hogy semmi olyat nem találtak ami sértő lenne. o.O
2014. júl. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos az emberek nagyobb része ilyen, ezeket a dolgokat szereti. Attól függetlenül nagyon irritáló.
2014. júl. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 19. 02:23
 5/26 anonim válasza:
64%

úristen ezt a visszamaradott népséget...

nem is tudom hány évesek de inkább magázódom nehogy tiszteletlen legyek ilyen szempontból.

maguk szerint a budapest előtt nem pózoltak úgy? akkor ne nézzenek tvt ne fejlődjenek zárkózzanak be valahova ahol nincs irternet se tv és szerintem még a telefonon is kiakadnának mondjuk valaki szókincs miatt .bújjanak el köszönöm.

2014. júl. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem egy olyan világ jön, ahol csak a külső fog számítani. Hiába is igyekezik a média az emberek belső tulajdonságát kiemelni.
2014. júl. 19. 02:53
 7/26 A kérdező kommentje:
A tudatlanság nagy életerő! A tudás hatalom? Tudás egyenlő pusztulás.
2014. júl. 19. 02:55
 8/26 A kérdező kommentje:
Okosabb és bölcsebb az ember, ha tudatlan.
2014. júl. 19. 02:56
 9/26 A kérdező kommentje:
A pénz sem boldogít, csak ideig-óráig. A pénz öl, butít és nyomorba dönt.
2014. júl. 19. 02:59
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Na ennyi hulyeseget is regen olvastam.... Idiotak
2014. júl. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!