Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha látták facebookon az üzeneteiteket, és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Nem, nem ez életem legnagyobb problémája, sőt nem is facebookozom sokat.

De ha valaki tudja, hogy tényleg fontos és sürgős dolog, akkor miért nem lehet visszaírni teszem azt egy igent, vagy egy nemet? Az nem telik kb. semmibe, és napi többször fenn van...

De ha neki kell valami akkor azonnal tud válaszolni..


És ilyenkor mit lehet csinálni? Nem kérdezhetek rá megint, mert az pofátlanság lenne..



2014. júl. 11. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesít, de aztán ha megjegyzéseket teszek emiatt mindig nekik áll feljebb.
2014. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Engem is idegesít, főleg ha olyan választ várok,ami Nekem baromira sürgős vagy nagyon fontos lenne!Én simán megcsinálom ezt fordítva az illetővel..de akkor én már 2 nap múlva írok vissza!
2014. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Engem is idegesít hogy írok azt egy hét múlva se ír vissza (és naponta 3 is fent van kb) de ha neki kell akkor egyből kell -,-
2014. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor látom nem velem van a baj.

Komolyan, szerintem sz*r ez a látta funkció, mert roh*dtul felidegesít.

2014. júl. 12. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha valami sürgős, akkor telefonálok. Kivéve a körüzenet, de aki ott lemarad, az úgy járt.
2014. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt én is utálom,annyira se fárassza magát hogy reagáljon,jó nagy féreg az ilyen
2014. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki fontos, sajnálom :(
2014. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!