Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Had kérdezzem már meg tőletek,...

Had kérdezzem már meg tőletek, aki Istenhívő, az hisz a földön kívül élő megannyi élőlényben is? 18/F

Figyelt kérdés

Csak azért,mert ha egy földön túli lényben hisztek a hitetek szerint,akkor gondolom reális ha az idegenekben is (persze tudom ez hülyeség,hogy is gondolhatok erre)

Főleg a fiatalabb korosztály érdekelne,de mindenkinek szívesen fogadom a válaszát. :)



2014. júl. 20. 11:09
 1/4 Asuna Mei válasza:
Én hiszek Istenben meg a földönkívüli lényekben is, bár kicsit tartok tőlük.. :(
2014. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én hiszek Istenben s a más bolygón élő lènyek létezésében is.
2014. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hiszek Istenben, a földönkívüli lények meg igazából annyira nem érdekelnek. Nem zárom ki a létezésüket, simán lehet, hogy valahol messze léteznek, de nem szoktam ezen agyalni.
2014. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem a Biblia szerinti Isten-ben nem lehet teljes mértékben hinni, ha a földönkívüliek létezését elfogadja az ember


Ilyenkor Istent is máshogy kell felfogni

2015. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!