Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hazudunk, akkor miért...

Ha hazudunk, akkor miért változik el az arcunk?

Figyelt kérdés
Van valami tudományos magyarázat erre? Mert aki hazudik, annak feltűnően megváltozik az arca, olyan furcsa lesz.

2014. júl. 20. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudományos magyarázatot annyira még nem olvastam,szerintem ennek annyira tudományos magyarázata nincs is.Automatikus a dolog,legalább annyira,mint ahogy a hangszínünk is elváltozik olyankor.Ezek vagyunk mi,emberek.Na,ezért nem szoktam hazudni.
2014. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek változik el az arca

pl ott vannak a színészek azok tudnak a legprofibban hazudni a magán életben is felvesznek egy "állarcot" és...


de amikor elváltozik az arcunk az azért van mert az elménk tudja hogy nem a valósat mondjuk a testünk pedig "tiltakozik"

2014. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es köszi, így már értem!

1-esnek is!

2014. júl. 20. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az izgatottsághoz, a lebukástól való félelemhez van köze. A stressz miatt az ember túlgondolkodja a dolgot, és elárulja magát a testbeszéddel.

Ilyenkor általában jobban odafigyelnek a gesztusaikra, és minél természetesebbnek akarnak látszani, de besül a módszerük, erőltetett lesz az egész.

2014. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!