Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted pazarlás évente...

Szerinted pazarlás évente cserélni a telefont, ha semmi baja az előzőnek?

Figyelt kérdés
Pénzkidobás mindig a "legújabb" készülékkel mászkálni?

2014. júl. 22. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogyha el tudja adni, vagy oda adja v.kinek, akkor annyira nem. De ha kidobja vagy a fiók aljába teszi az már tényleg pazlás.
2014. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is a pazarlásról szól igazából, hanem a rongyrázásról.
2014. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. Vannak, akik attól érzik magukat többnek, hogy mindig a legújabbal, legdrágábbal villognak, mert a személyiségükkel nem tudnak kitűnni a tömegből, ezért szükségük van az évenkénti cserére. (Akinek nem inge...) Azt sem értem, mire való a százezres telefon, ha éppen csak telefonálni és smst írni nem lehet vele kényelmesen, de ha valakinek ez kell, hát vegye, engem nem nyűgöz le.
2014. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pazarlás.Persze ha oda adod vkinek akinek szüksége van rá vagy eladod akkor talán annyira nem számít annak.De ha csak a szekrényben/fiókban porosodik úgy,hogy semmi baja,csak új divat telefon kellett,na az pénz kidobás,persze aki megteheti nem érzi annak.Viszont nyilván aki meg nem teheti meg nem is cseréli évenként a telefonját.


Én 2 évente vettem eddig telefon,de csak azért,mert átlagban a telefonjaim 1,5-2 évig bírták,volt egy telóm 3 évig húzta,de már alig működött.Pedig nem szar márkájúakat vettem,mégis voltak gondjaim.

Mostani telefonomat pl tavaly vettem,de már annyira belassult,rossz,hogy le fogom cserélni,bár tény,hogy ez nem egy nagy márkás telefon.Eddig jól működött meg voltam vele elégedve,szerettem,de az utóbbi 1-2 hónapban hiába frissítem,meg törlök le róla feles dolgokat,szar. Ilyenkor muszáj a csere.Sose voltak divat telefonjaim,mert nem tehettem meg.

2014. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!