Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják az olyan emberek...

Miért utálják az olyan embereket interneten, akik nem használnak ilyen jeleket?

Figyelt kérdés

D__D


x^ ^x


^x x^


Ez nem az én stílusom, rajzolgatni mindenféle macskafüleket, meg szemeket.



2014. júl. 23. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Soha nem is használtam ilyet, de nem is vagyok már óvodás, hogy ilyeneket használjak.
2014. júl. 23. 16:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy utálják? Én sem használom őket és még nem tapasztaltam, hogy utálnának.
2014. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hangulatjelek.
2014. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kötelező ilyeneket használni, mert akkor szarember vagy, ha nem használsz ilyeneket.
2014. júl. 23. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamit elnéztél. Ez csak egy biztosíték. Arra hogy az üzenetednek mjlyen hangulata van. Én pl ilyet is szoktam: *tücsökciripelés*. Ez konkrét. De nyugi nem utáljuk ha nem használsz. ^^ Ha pedig valaki mégis akkor cirógasd meg orcáját a bütyköddel képzeletben. Esetleg. De a lényeg hogy ne érdekeljen.
2014. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én életembe nem láttam még ezt a 3 hangulatjelet. Sőt még azt se tudom ezek mit fejeznek ki.
2014. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még olyan emberrel aki azért utálna valakit mert az nem használ hangulatjeleket. Magam részéről is csak az alapokat szoktam használni, és egyáltalán nem érdekelne az, ha valaki emiatt utálna vagy lenézne engem. Sőt, én még a szavak rövidítését sem használom, mert olyan szép nyelvünk van szebbnél szebb szavakkal, amit vétek rövidíteni. Szerintem emiatt se utál engem senki :)
2014. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!