Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vegyem el valaki...

Hogyan vegyem el valaki önbizalmát?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon sunyi ismerősöm , aki rosszindulatú , aljas és mindenkit kijátszik ! Sokszor nagyon flegma stílusban írogat velem és már idegesít ! Hogyan vegyem el az önbizalmát? Vagy hogyan álítsam le , hogy újra olyan kedves legyen , amilyennek megismertem? Nagyon csalódtam benne .. Lehet , hogy sohasem volt olyan ember , akinek hittem? Normális válaszokat szeretnék ! ...
2014. júl. 23. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem az önbizalmát kell elvenni, nem ettől lesz valaki kedves.
2014. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
54%
ha már nagyon szemétkedik akkor üsd eg mint a 220 és leáll magátol elméletileg
2014. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te mit tanácsolnál?? Nemtudok már mit kezdeni vele .. a legjobb barátom volt , amíg ellenem nem fordult , de valahol még mindig szeretnék vele lenni... ezért akarom , hogy ugyanolyan legyen!!
2014. júl. 23. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne áskálódj ellene, hanem rendezd a kapcsolatotokat, hozd rendbe a barátságotokat.


egy kérdés segíthet.


Neked mi bajod? Tettem valamit amit félreértettél, vagy megbántottalak? Miért csinálod ezt?


Ha elmondja rendeződik, ha nem akkor meg hagyd a fenébe. Azonban az biztos hogyha a saját idióta módján vágsz neki vissza, abból csak nagyobb harag lesz, nem pedig békülés.

2014. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi , ezzz... talán segíthet...
2014. júl. 23. 17:00
 6/13 A kérdező kommentje:
De mit csináljak , hogy ne legyen ilyen fölényeskedő?
2014. júl. 23. 17:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ennek te vagy az oka.
2014. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon sunyi ismerősöm , aki rosszindulatú , aljas és mindenkit kijátszik !


Ha valóban ilyen, akkor mégis ki akarna egy ilyen embertől bárki is bármit?

2014. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy csalódtál benne, nem ilyennek ismerted meg.

Kérdezd meg tőle, hogy miért lett ilyen.

Ha nem változik, akkor egyszerűen ne foglalkozz vele. Fogadd el, hogy már nem lesz a barátod.

2014. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De! én vagyok az oka , mert szerény volt .. mindenki bántotta én meg foglalkoztam vele és felbátorítottam , hogy álljon ki magáért és ne hagyja magát! De nemtudtam , hogy szörnyeteget csinálok belőle! Ezért szeretném , hogy újra olyan legyen , mint régen , ha szerényebb , akk kedvesebb is biztos ..
2014. júl. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!