Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne vegyem annyira...

Hogyan ne vegyem annyira magamra mikor valamiért rám szólnak?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy kicsit rossz helyen állok és rám szólnak, hogy álljak arrébb, jobb esetben is órákig kellemetlenül érzem magam. Inkább el sem mentem volna, akkor nem vagyok útban és nem szólnak rám.

Bármilyen ennyire kis dolgot véresen komolyan veszek, órákig rágódok rajta, nem tudok gyorsan átlépni felette. Akkor nyugszom meg kicsit, ha mással is történik hasonló, de így is kell pár nap mire el tudom felejteni.


2014. júl. 19. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Uh én is ilyen vagyok :/
2014. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:(

Privátban érkezett kérdésre: férfi vagyok.

2014. júl. 19. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
én is, bár mindig megnyugtatom magam, és megjegyzem örökre, hogy többé nem csinálom azt ami miatt leszidtak. a rám szólást nem veszem annyira komolyan, rögtön tudok 9999999 hibát mondani arra, aki engem cse-szege-t, és tudom, hogy az ember alapvetően nem gonosz,csak gyenge és esendő, ezért kérem Istent, hogy adjon békét annak akinek útban voltam,mert igazából önmagával volt baja.. :) lány
2014. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!