Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha 22 évesen "félretes...

Az baj, ha 22 évesen "félreteszem az életemből" a nőket és a saját életemre, a karrieremre koncentrálok? Szerintetek jól döntök?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt barátnőm és szinte már kezdtem depresszióba zuhanni ez miatt. Szó szerint megbetegítettek a gondolatok,hogy mi a francért nem vagyok sikeres a nőknél,miért nincs barátnőm,stb. Nem tudtam másra koncentrálni,megbélyegezte a napjaimat. Aki ugyan ebben szenved,az el tudja képzelni. Mielőtt végképp végem lett volna, eldöntöttem,hogy "kirakok egy STOP táblát magam elé",megálljt parancsolok a rossz gondolatoknak. Ki akarom egy időre iktatni szinte teljesen a nőkről való gondolataimat,mert tönkre teszik az életemet. Lehet durván hangzik,de így van. Na és itt jön a képbe,hogy miért akarom "kizárni" a nőket egy időre a fejemből. Most jelenleg elkezdtem egy közös vállalkozást a családdal,ami egyenlőre jól halad a felé,hogy a későbbiekben akár egy komolyabb üzemmé nőlje ki magát. (Természetesen az alapoktól építgetjük fölfelé,de később magam kell,hogy csináljam majd,vagy társ segítségével). Ha továbbra is erősen azon rágnám magam,hogy mi a francért nincs még barátnőm,akkor tuti rámenne erre a dologra is,tuti elvenné a figyelmemet. Így nyugodtabbnak érzem magam,hogy csak a feladatomra koncentrálok,hogy kitanuljak mindent. Nem a nőkön gondolkozok,nem rágódok,nem érdekelnek ezentúl,hogy más hány csajjal szaladgál,mennyivel feküdt le,stb. Szóval nagyon röviden és tömören ez lenne a történetem.

2014. júl. 23. 21:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék,hogy én régebben is ilyen tervezgetős voltam. Mármint vállalkozás terén. Sosem éreztem igazán,hogy nekem meg kéne találni már a szerelmet.
2014. júl. 23. 21:34
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed. Felesleges tudatosan hajtani a nőket, szórakozóhelyeken ülni, és haveroknak mesélni a legújabb hódítást.

A szerelem majd jön magától.


SOk sikert!

2014. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kösz.
2014. júl. 23. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:

"Az baj,..."


Nem nem az. Persze lesz olyan, aki azt mondja majd, hogy az,de az a lényeg, hogy te mit gondolsz.

2014. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. júl. 23. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:

Szard le az egészet!Én nő vagyok és tudod hány évesen lettem először spontán szer...32 évesen.Addig meg szenvedtem az elvártaktól,h férfit kéne fognom stb.Demagóg f..aszság!!!!Ha itt van az ideje itt van,ha nincs,nincs,ne a h-lye külvilág szabja meg hanem te!Erőszakosan emelj a demagóg emberek és közéd gátat,én azt teszem és jó!

Ja és ne egy vén nyanyát képzelj magad elé,hanem 40 évesen még elkérték a személyim alkesz vásárláskor.De lehet,h ez az állandóan megújuló énem vetül ki.

2014. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én dettó ugyan ezt csinálom. Teljesen feladta hogy lesz valakim így most a karrierre koncentrálok..l szinten saját vállalkozás beinditasa.azért remélem majd egyszer osszejon neked a párkapcsolat. 24/f
2014. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen szerintem sosem jön be. Ha vágysz a nők után, akkor nem tudsz erről csak úgy lemondani. Figyeld meg, pár nap múlva ugyanott fogsz kikötni, mint ahol eddig voltál.

Ösztönösen akarsz egy társat, ne mondj le erről. Amúgy meg majd jön magától, az se úgy működik, hogy "én erről lemondok".

2014. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 24. 09:22
 10/17 anonim ***** válasza:

neked kel leldöntened, melyi ka fontosabb.


de arra számíts, hogy a nők a befutott karrieredért és pénzedért fognak nagyrészt szeretni, illetve ha megtudják, hogy tapasztalatlan vagy, azért fognak kerülni.

2014. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!