Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindegy milyen zenét hallgatok...

Mindegy milyen zenét hallgatok mindig lesz valaki akinek nem tetszik, és idegesíti?

Figyelt kérdés

A szüleim, meg tesóm, mindig megszól hogy milyen zenét hallgatok már!

Eddig rapet hallgattam, most kicsit rockot, metált.

És megszólják, hogy milyen zene ez már!


A rappel az volt a bajuk, hogy nincs benne hangszer, meg csak hadarnak benne, nem is érteni mit szövegelnek!

A rockkal az a bajuk, hogy vinnyog a gitár!


Nem én kapcsolom be nekik! A szobámba hallgatom és bejönnek valamiért mindig, és akkor megjegyzik, hogy milyen zene ez??

Nem fogok fülhallgatóval hallgatni, a saját szobámba hadd halgassak már olyan zenét amilyet akarok!


Ha divatzenét hallgatnék, az tetszene az embereknek? Vagy komolyzenét, klasszikust? Vagy az se?

Mindegy milyen zenét hallgatok, mindig lesz valaki akit idegesít, aki rá mondja, hogy nem zene! ?



2014. júl. 14. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak azért mennek be, mert 200-as hangerőn tolod. És az hosszú távon kicsit idegesítő, mert hiába a te szobád, valószínűleg k**rvára kihallatszik.
2014. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem 200 as csak 199!
2014. júl. 14. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom téged nem zavar, amikor más neked nem tetsző zenét 199es hangerőn hallgat, és neked is kell hallgatnod akaratodon kívül! Te nem vagy érte felháborodva és nem anyázok egy cseppet se!
2014. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor leveszem 198ra!De tényleg ettől lejebb nem adom!
2014. júl. 14. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan zenét hallgatsz amilyent akarsz. A zenével is úgy van, mint minden mással az életben: akármit csinálsz, lesz mindig olyan ember, akinek nem fog tetszeni.

De a hangerőt vedd le 197-re :D

2014. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd le a hangerőt!Nekik a zene nem tetszik, nem az, hogy milyen hangerőn hallgatod.

Mondd ezt nekik máskor, ha elkezdenek kritizálni:

Nekem ez tetszik, had hallgassam nyugodtan!

2014. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így van, mindig lesz olyan, akit idegesít.

A megoldás az, hogy úgy hallgatod, hogy ne hallják, és nem bömbölteted úgy, hogy pl az egész utca tőled zengjen (sajnos vannak ilyen szomszédaim).

Ha meg úgy hallgatod, hogy alapból csak te hallod, és direkt odamennek belédkötni, az az ő bajuk :D

2014. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!