Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki emiatt "nagyon beteg"-n...

Valaki emiatt "nagyon beteg"-nek nevezett, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Kirakta facebookon az idővonalára hogy az állapota vagy mi "szomorú", én ráírtam chaten hogy mi miatt szomorú, és mivel előtte köszönt chaten, fent is volt éppen.

Erre bezzeg már semmit se írt vissza, egyáltalán semmit, én meg megírtam neki a véleményemet, hogy illene válaszolnia, normális ember örül ha törődnek vele és megkérdezi mi a baja, hát akkor legyen is szomorú.

És ezekután nevezett annak.

Igaza van, vagy nekem van igazam?


2014. júl. 24. 14:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én 17/F vagyok ő meg 29/F
2014. júl. 24. 14:42
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert felbosszant az, ha kedveskedni akarok valakivel, aztán nem is törődik vele.
2014. júl. 24. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Neked van igazad. Valószínűleg azért nevezett annak, mert sajnos manapság már ritka az őszinte szókimondó ember. De ez előny, tartsd meg ezt a jó szokásod.
2014. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lehet azt hitte, h meleg vagy... nem szoktak csak ugy a idegenvsracok (ilyen korkulonbaeggel) csak ugy irni egymasnak vigasztalo levelet..., de nem nem vagy beteg
2014. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg férfiak nem beszélnek a problémáikról, de valami lerázó szöveget akkor is írhatott volna azért.
2014. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Nincs igazad. Tényleg van benned valami beteges, hogy így reagálsz apró dolgokra.
2014. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kellett volna nekimásznod. A netezés alapszabálya, hogy sosem tudod, mi történik a másik gépnél, mi az, ami miatt nem tud visszaírni. Egyáltalán nem biztos, hogy bunkóságból tette. Nem értem, hogy lehet azért leteremteni egy embert, hogy nem ír vissza, amíg nem tudod, mi a pontos helyzet. Főleg meg, hogy egyébként is szomorú, és te azt írod neki, hogy akkor legyen is az. Mi van, ha meghalt valakije? Akkor kisebb gondja is nagyobb annál, hogy valaki ráír facebookon, te meg még ezt is odavágod neki. Beteg talán nem vagy, de az agyamra másznak azok az emberek, akik keresetlenül mindenkinek, mindenben megmondják a tutit...
2014. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Túlreagáltad...mármint lehet épp nem volt ideje válaszolni.

De megértelek. Nem értem minek irkálja ki akkor, hát figyelmet akart, nem?

Sokan csinálnak ilyen "hatásvadász" dolgokat, nekem pl. profilkép váltásnál írtak páran a kép alá, hogy "jó lenne összefutni". Aztán amikor rájuk írtam, hogy mikor érnek rá, nem válaszoltak. :D

2014. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna ennyire ráakaszkodnod. Millió meg egy dolog miatt lehetett, hogy nem írt vissza: éppen nem ért rá, nem akart, vagy egyelőre nem volt lelkiereje beszélni róla, nem volt a gépnél, olyasmiről volt szó, amit nem akart veled, vagy pont nem veled akart megosztani, stb.

Ha tényleg valami nagy probléma van, akkor meg pláne hülyeség azon pattognod, hogy nem ugrott rögtön, hogy neked válaszoljon.

2014. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Millió dolog van amiért nem ír vissza, stb."

Idáig oké, meg ez egy dolog. De akkor mi a fenének sajnáltatja magát fészbúkon? Ha azzal az emberrel így bánik, aki jó szándékból megkérdi, hogy mi van vele, akkor ne írja ki, tartsa meg magának.

2014. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!