Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt komolyan mindenki magától...

Ezt komolyan mindenki magától osztja meg a Facebookon? Ennyire könnyű mindenkiről tudni mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok, regisztráltam Facebookra, mert meguntam, hogy "nem létezek, és nem vagyok ember!" és döbbenten látom, hogy mindenkiről megtudok mindent.


Hol voltak nyaralni, És ott van, hogy "Itt volt július 24. én Horvátország..."

Akkor kivel vannak kapcsolatban, pl. "Kovács Béla Kapcsolatban vele: Kiss Gabriella."


Rákerestem volt osztálytársamra, és mindent tudok róla, hol tanult mióta nem láttam, hova jár edzésre, kikkel barátkozik most, hol bulizik.



Ezt komolyan magukról mind őszintén kirakják?

Kell ma még titkosszolgálat?



2014. júl. 27. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
"Kell ma még titkosszolgálat?" lehallgató és nyomkövető berendezésért még fizetnek is
2014. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Száraz tények nem egyenlőek az emberrel. És ilyen felfogás tőled az .....
2014. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Van, aki megosztja, van, aki nem. Mondjuk ha normálisan használja valaki a Facebook-ot, nem jelöl be boldog-boldogtalant ismerősnek, hanem tényleg a barátokat, a családtagokat, a közeli ismerősöket, nem teszi nyilvánossá a bejegyzéseit, akkor egyszerűen fel nem foghatom, mi a túróért lenne akkora probléma, ha esetleg kinn van kivel van kapcsolatban, vagy hol volt nyaralni? Normális esetben akik jól ismernek, azok előtt az ilyesmi nem titok.
2014. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért gondolod, mert neked még új a facebook. Ott is mindenki azt hazudik, amit akar. Meg felvágni is jó módszer.
2014. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen elég sok mindent meg lehet tudni az emberekről. Amik nem őszinték az általában ilyen idézetek kirakása stb. de abban nem szoktak hazudni, hogy hol mikor voltak bulizni, vagy nyaralni... "Kell ma még titkosszolgálat?" Ez meg milyen hülye kérdés már? Viccnek is rossz. Csak mert néhány szerencsétlenről meg lehet tudni mit csinál, hol van attól még senki nem lesz boldog.
2014. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak azok osztják meg akik szeretik mutogatni maguk, hajlamosak passzívan dicsekedni, szeretik gazdagabbnak, izgalmasabb,jobb életűnek mutatni maguk. Esetleg megfelelési kényszeresek: "hát a Julcsika már volt a Balcsin, és rakott fel képcsit, akkor mindjárt én is, nehogy azt higyjék mi nem voltunk sehol, hjajj"

Ha közeli ismerősök vannak csak fent x-y-nak akkor lehet náluk ez ilyen közös családi albumként működik.



Én sosem osztottam meg hol nyaralunk, hol vagyok éppen, mit csináltam aznap. A kutyát sem érdekli, engem sem, hogy mutogassam. Csak érdekesnek, viccesnek, szépnek tartott cikkeket, eseményeket, képeket osztok meg. A barátaim meg szinte semmit.

A facebookot vicces oldalak követésére, chatelésre és levelezésre meg barátkozásra használom. És ezzel nem vagyok egyedül.

2014. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az információk átlag embernek semmitmondóak, viszont aki már utazik a másikra(meg akarja öletni, rablást kitervelni ellene) azoknak annál hasznosabbak ezek a dolgok, ugyanis tudja hogy hol keresse, kikkel jár el otthonról.
2014. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
xD
2014. júl. 27. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kell ma még titkosszolgálat?"


Ezt a részt mindig bírtam. Egyrészt mindenki sír, hogy "ellopják az adataim, feltörik a gépem hackerek", közben 2 kattintással megtudni róluk mindent :D


Megint másik, hogy mindenki úgy érzi, hogy a világ összes titkosszolgálata őt figyeli, mintha valami világrengető információ birtokában lennének :D


Amúgy, a facebook olyan, hogy attól hogy xy megosztja, neked nem kötelező megnézned. Én pl szeretem kitenni ha itt-ott voltam, nem tűnök annyira otthon ülősnek, meg bármikor magam is vissza tudom nézni.

2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Uramattyáám

Utolsó. Nem tűnsz otthon ülősnek?

Te azt gondolod, h akik nem posztolnak képeket h mikor kivel hol és mitcsinált.

Az nem csinál soha semmit sehol senkivel?

Egyébként ez a baj az emberekkel, asszimilálódtak egy olyan világba ahol a nem normális a normális, és valakit azért néznek ki mert nem akar részt venni ebben a cirkuszban.

A sok megfelelési kényszeres, meg a még betegebbek akik azt hiszik csak a fészen van élet. Vannak olyan ismerőseim akik a nap minden eseményét megosztják, 1 tényleg nem érdekel lószart se, 2 viszont ő csak akkor érzi magát valakinek ha felrakhatja, mert ha nem teszi ki hol van éppen vagy hol volt tegnap, akkor az meg sem történt és ürességet érez.

Volt egy ilyen barátom is, aki az adatlapját nézegette azt gondolta hú de menő, meg milyen vagány. Én együtt éltem vele, és láttam milyen, tele gátlásokkal és különböző félelemekkel, ostoba gondolatokkal és beteges szokásokkal.

2015. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!