Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál azzal az emberre...

Mit csinálnál azzal az emberrel, aki nem húzza le maga után a wct miután nagy dolgát végezte?

Figyelt kérdés

Megyek be a mozi wcjbe, felhajtom a fedelét, erre ott egy hatalmas kula! Hát majdnem belehánytam!


Mit tennél az ilyen emberrel? Én bele forgatnám saját ürülékébe a fejét!



2014. júl. 28. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sose értettem, sok ilyet láttam én is. Csak meg kéne nyomni egy gombot de nem...
2014. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Hozzád hasonlóan tennék a legszívesebben
2014. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
baxnék vele
2014. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már mikor a piszoárba integetett a kaksa ...
2014. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De nevetek az első mondaton. :DDD Ott egy nagy kula. :DDDD
2014. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hàt én legszivesebben felképelném...

egyébként sokszor a női wcben undorító dolgok vannak... vér kenve a falra, wcülőkére stb...


de amugy én talâlkoztam már olyannal hogy nem működött a lehúzógomb. (nem akarom vêdeni az igényteleneket!)

2014. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm csinálta ezt többször, mikor nálunk volt délutánonként néha. Eleinte azt hittem, hogy tényleg nem akarta lehúzni. De kiderült, hogy csak bénán próbálta lehúzni... S ez sokszor megesett. Én pedig mindenegyes alkalommal visszakísértem a wc-re, és megtanítottam neki lehúzni a wc-t. :D Most már nincs ilyen gond. :D


Ám iskolában még nem csináltam ezt... Viszont szerintem rá fogok szokni, hogy ha továbbra is meglátom az illetőt, aki kijön a wc-ről, és nem hagy maga után rendet... Valamiért én nekem nem olyan nagy fáradtság, hogy amennyire csak tudom rendes állapotban hagyjam ott a következőnek... Gondolva arra, hogy eléggé kiakaszt engem is egy ilyen látvány. :D De tényleg, ha iskolába látni fogom az illetőt ahogyan kijön, akkor szépen visszairányítom, hogy ezt ő se gondolta komolyan. :D Nem értem, hogy hogyan tudják megcsinálni. :D Nekem nagyon kínos lenne... Főleg, ha más rögtön utánam menne be... Milyen véleménye lehetne rólam, ha ezt csinálnám én is? o.o

2014. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Röhejes, de sokan egyszerűen nem tanulják meg lehúzni a wc-t.

Testvérem tanár, sokat táboroztat. Első napi program, hogy elmagyarázzák az alapvető egészségügyi dolgokat. Egyszerűen azért, mert 13-14 éves gyerekeket nem tanították meg ezekre (nem kisebbségiek). Hozzá vannak szokva, hogy elvégzik a dolgukat, anyuci megy és lehúzza helyettük. Ez szerintük rendben van.

Szóval aki eddigre sem tanulta meg, attól sokat nem lehet várni.

2014. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálnám az illetőt, visszavinném a budiba, bezárnám és nézegetheti, szagolgathatja addig, míg kedve van hozzá.
2014. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a koliban is vannak ilyen egyedek. Következmény: a wc-k belső ajtaján ez a vers van kitéve:


A SZAR


A seggünkön van egy lyuk,

rajta a szart kiszarjuk.

Ha már kint van, nosza rajta

megnézzük, hogy milyen fajta!


Görbe lett vagy egyenes

kristályos vagy leveses?

Kicsi, nagy vagy zöld vagy barna?

Vagy esetleg tiritarka?


De ha jön a búcsú perce

nézzük meg, hogy jól lement-e!!

Mert van olyan, mi ragaszkodik

ezért aztán ragaszkodik.


Úszni tanul, keresztbe áll,

lefolyóból kikandikál.

Ne sajnáljad öreg haver,

kapd elő a pumpát ha kell!


Aprítsad fel, fojtsad vízbe,

hadd tűnjön el mindörökre!

2014. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!