Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy ha...

Miért lehet az, hogy ha valamilyen konfliktus helyzetbe kerülök egy ismeretlen emberrel, teljesen zavarba vagyok, leblokkolok?

Figyelt kérdés
Nem arra a fajta a konfliktusra gondolok amikor az utcán pl a közlekedésből adódó vagy valami hirtelen azonnali konfliktus keletkezik. Hanem amikor valaki nyomja a begyem és meg akarok vele beszélni valamit ami nekem nem tetszik. Akkor amikor sor kerül a beszélgetésre majdnem elmegy a hangom, dobog a szivem, remegek. Egy 35 éves férfi vagyok aki mások szerint eléggé határozitt személyiség, de ebben a helyzetben leblokkolok! Miért lehet ez?

2014. júl. 22. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van, én ilyenkor azt érzem, hogy tuti belesülök a mondandómba és hogy egyáltalán, nevetséges vagyok. Ilyenkor az ember hangja is "elapad". Gondolom te is jó hosszú ideig őrlődsz magadban, aztán robbansz.

Ez lehet önbizalom hiány, vagy szorongás, pánikroham szerűség.

2014. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pedig ezt vhogy le kell kuzdeni, en annyira daralom a szavakat, h neha osszeakad a nyelvem, mar a szoveggel elnyomom az ellenfelet :D

bar vki ellen megfelelo idoben 2-3szo is eleg.

probalj laza maradni, kicsit lesza#om stilusba. mast nem tudok mondani, nekem bejott.

2014. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem látják rajtad akkor nincs baj, majd rájössz, hogy felesleges stresszelni. Nekem is volt hasonló problémám, de ma már el sem hiszik annyira "nagydumás" vagyok ha vitáról van szó.
2014. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mivel tudtad legyőzni ezt a helyzetet, hogy ne lássák rajtad? Mi adott önbizalmat?
2014. júl. 30. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig egy kicsit többet szóltam vissza, feszegettem a határaimat.
2014. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!