Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen a nyári szünet?

Nektek milyen a nyári szünet?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék,hogy nektek hogy telik! :)

2014. júl. 31. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövid. :(
2014. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nap nagy részét a szobámban töltöm, napi szinten összeveszek a húgaimmal, nyaralunk, a barátaimmal találkozok, edzek, zenét hallgatok. 13/L
2014. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Taborozassal. Most is taborozok. Program pogram utan.
2014. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég rosszul, de alapból nem szeretem a nyarat, mint évszakot.
2014. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég zsúfoltan. Június első 2 hetét Erdélyben töltöttem (igen,nem voltam suliban,hirtelen jött az utazás), aztán 1 hétig voltam Luxemburgban,majd 1 hetet itthon.Ezalatt az 1 hét alatt szinte csak olvastam meg zenét hallgattam. Július úgy telt (telik) h közmunkán vagyok (érettségihez kell) egy öregotthonban délelőtt,a délutánokat a barátaimmal töltöttem,általában 6-ra értem haza. Aztán edzettem,tanultam (német nyelv),olvastam,ja és természetesen rengeteget festettem.:) A szombati napok szinte csak festéssel,rajzolással,gitározással teltek el,illetve takarítással és a kert rendbe szedésével.Vasárnap délelőttönként templomban voltam,délután apukámmal. Most,júli utolsó hetében egy táborban segédkezem (ovisoknak van a tábor). Augusztus első hetében ismét Erdélyben leszek nagyszüleimnél,utána folytatom a közmunkát illetve több időt szánok majd tanulásra. (szeretném átnézni az éves tananyagot,amit idén vettünk+ugye a nénmetezés). Egyébként elég "pörgős" nyaram van,volt/lesz jópár házibuli,szülinap,lagzi stb. és sok új élménnyel,baráttal gazdagodtam. Mondjuk,nem bánnám,ha egy hónappal hosszabb lenne a nyár:)
2014. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: huh nem semmi nyarad van! :)
2014. aug. 1. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálom reálisan nézni a témát. Írják sokan, hogy rövid a nyár. Én (és szerintem mindenki más) olyat szinten ellustulunk, hogy fizikai fájdalmat okoz visszamenni szeptemberben.

Most nem feltétlenül a klasszikus lustaságra gondolok. Hanem inkább az életritmus megváltozására. Azért többet is alszik az ember, nincsen percről percre megszabva az ideje.

Még van egy hónap, de azért gondoljunk bele, már elég régóta vagyunk így. Mert számomra, ahogy azon pénteki napon kiléptem az iskolából, 100 %-osan megkezdődött a nyár.

Talán még iskolaidőben még gyorsabban is telik az idő.

2014. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem igazán szeretem a nyarat, mint évszakot... Utálom, szörnyen utálom a meleget! Rosszul vagyok tőle! De azért az jó, hogy kb. semmi dolgunk sincs három hónapig, lehet aludni meg minden. :D De a meleget rühellem!
2014. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!