Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról akik ha...

Mit gondoltok azokról akik ha bemennek a tescoba az az első hogy benyomnak egy snickerset? Ez pl egy élő példa

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én kupicás poharat láttam a pálinkáknál :D
2014. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Kb. ugyanazt, mint azokról, akik mennek az utcán, meglátnak egy galambot, követik a szemükkel és belerúgnak egy kőbe.

Semmit...

Mos komolyan, sajnálod tőlük? Egyék, ha annyira jólesik nekik. Gondolom, kifizetik. Én is bontottam már fel ásványvizet, mert szomjas voltam, a gyereknek is adtam kiflit, hogy ellegyen...

2014. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"gyereknek is adtam kiflit, hogy ellegyen..."


Az ilyen suttyó anyukáktól szoktam random agyf-aszt kapni...

2014. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ócska proli szokás.

A tipikus suttyók gátlástalan szokása,az ilyen emberek mindenhol otthon érzik magukat,zabálnak pofáznak a buszon,köpködik a szotyihéjat,eldobálják a csikket,stb.,stb.

2014. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előtt teszi, hogy belép az áruházba (az üzletsorok nem számítanak annak), illetve ha már beütötte a pénztáros akkor teljesen normális és természetes dolog. A másik, hogy ne egyenek kifizetetlen dolgot.
2014. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenélő f*aszfejek.

Volt olyan ismerősöm aki kajálni járt be az auchanba. Bement elvett egy chipset és egy fantát. Odament a Tv részleghez, megkajált filmnézésközben aztán evett egy fagyit is és hazament. Ezt 2-szőr eljátszotta, harmadjára kihívták rá a zsarukat. Megérdemelte.

2014. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 shoona:D ***** válasza:
94%
Ha utána kifizeti akkor rendben van,de ha a gyomrában lopja el akkor ráférne egy kiadós helyreigazítás.
2014. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek, már volt olyan, hogy a boltban megbontottam valamit, de a pénztárnál megmutattam a csomagolást és kifizettem, de egyébként mindig megvárom, hogy kifizessem és csak utána nyúlok hozzá, ez egyedüli eset volt. Valamint arra is volt már példa, hogy lecsíptem egy-két szem szőlőt, hogy tudjam, mit veszek meg, utána meg is vettem, tehát nem enni járok oda mint egy étterembe mondjuk. Szerintem az utóbbit már mindenki csinálta, ez még nem olyan nagy baj, nyilván nem eszem le az egész fürtöt. Nálunk a városban, a tescóban történt olyan, hogy egy-két fiatal bement a ruhás részre és bevittek magukkal pár ruhát, átöltöztek és a saját ruhájukat akasztották vissza. Nem tudom, hogy a tescoban van-e valami biztonsági cucc a ruhákon vagy le lehet-e sedni, de az is lehet, hogy elkapták őket. Nem tudom mi történt utána. Én pont a próbafülkében voltam, mikor mászkáltak az őrök, hallottam, ahogy beszélnek. Anyukám pedig óvónő, sok cigány gyerek jár oda (nem mintha más nem tudna lopni, de a környezetemben nagyon kevés köztük a normális és én arról tudok nyilatkozni, ami körülöttem van, de nem általánosítok) és gyerekek lévén ők elmesélik, hogy ezt loptak meg azt loptak, nem tudják, hogy ez nem normális dolog. Itt az oldalon pedig volt egy kérdés, aminek az volt a lényege, hogy tizenéves lány a boltban mindig feltöltötte a kifogyott körömlakkját és ő ezt teljesen normálisnak tartotta mert, hogy a csomagolást, az üveget ott hagyta és csak a lakkot öntötte ki belőle. Többen írták neki, hogy mit szólna ha megvenné és otthon észrevenné, hogy üres meg, hogy megbüntethetik miatta, de nem tudták meggyőzni.
2014. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Enni sosem szoktam, viszont volt már, hogy felbontottam az ásványvizet még a pénztár előtt. Ha nagyon szomjas vagyok, sokszor már annyira szédülök, hogy nehézkes lenne eljutni a pénztárhoz. Szerintem ez nem olyan nagy bűn vagy suttyóság, úgyis ki fogom fizetni. Ettől független sokszor rám szóltak; egyszer még a pénztárnál is, ahol a biztonsági őr szeme láttára vettem le a szalagról az üveget, és tettem rá vissza. Mit hitt, ott a sorban állva gyorsan ki fogom tenni valahová, vagy mi? (@_@)

Persze megértem, hogy figyelnek; itt is elég durva dolgokat írtatok. :o

2014. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én nem azokról az emberekről beszéltek a kérdésben akik kifizetik az elfogyasztott cikket, hanem azokról akik gyorsan megeszik az árut aztán a csomagolópapírját még visszadobják a polcra, és soha nem buknak le és soha nem fizetnek.
2014. aug. 1. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!