Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy ilyen világ lett!...

Ez egy ilyen világ lett! Visszafogottabb, erkölcsösebb nők vannak még?

Figyelt kérdés

+18!


[link]


Persze, hogy minden nő ragad egyből a f*ra, a férfiak meg a mű mellekre.



2014. júl. 31. 22:21
 1/6 A kérdező kommentje:
A cikkből itélve, ez a világ kezd "egyre normálisabb" lenni.
2014. júl. 31. 22:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak,de őket bekategorizálják senkinek sem kellő ronda szüzikéknek. A fogyasztói társadalom már a kapcsolati szokásokra is kiterjedt,az a jó nő,aki bárkit el tud csábítani,minél több pasid van,annál "értékesebb"is.
2014. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent számodra ezek után a visszafogott és erkölcsös...

De úgy gondolom vannak.

Normálisan öltözködöm sőt még rövid szoknyát vagy nadrágot sem viselek, társaságban illendően viselkedem, nem szoktam trágár szavakat használni, kritikán aluli stílusban vélemény fogalmazni, okoskodni. Összességében visszafogottan viselkedem. Kettesben négy fal között viszont nem fogom vissza magam, csak mert néhány emberben visszatetszést váltana ki a viselkedésem.

Megfelel?

2014. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 31. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként már azt sem értem önmagában a kérdés miként kapcsolódik a cikkhez. Csak nem gondolja bárki komolyan azt, hogy mert elmegyek egy ilyen előadásra, egyből "ragadni fogok a f*ra"? Miféle ostoba embernek jut ez eszébe????
2014. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindenki menő és vagány.
2014. aug. 17. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!