Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne bámulja...

Mit csináljak, hogy ne bámuljam az embereket? Gyakran megyek egyedül a városban és belenézek az emberek szemébe, arcába. Hogyan szokjak le róla? 23 f

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem baj. Ha érzed, hogy zavarja az illetőt, akkor néz másfele.
2014. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napszemcsi és zenehallgatás. :) Én nem bámulok, de engem bámulnak, és én emiatt ezt a kettőt vetem be, hogy ne várjam meg őket a következő sarkon:D
2014. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem megnézni az embereket, mert így nem tömegben vagyok, hanem emberek között. :)
2014. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok... talán úgy tudna sikerülni ha valamivel lekötnéd magad, esetleg valami hobbi :D és akkor az elveszi a gondolataidat ! 17/F
2014. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Alapesetben nem kell leszokni róla. Viszont, ha rádnéznek, miközben bámulod őket, mosolyodj el! Így ők azt fogják gondolni, hogy egy szimpatikus, közvetlen figura vagy, percekre jobbá teszed az életüket, meg neked is jót fog tenni egy kis erőltetett jókedv, különösen, ha viszonozzák a gesztust.


Ez természetesen nem vonatkozik az állati jellegű figurákra, akik a szemkontaktust agressziónak fogják fel, mert akkor bármilyen minőségű bámulás esetén esetleg pofán leszel verve.

2015. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!