Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a rosszabb,...

Szerintetek melyik a rosszabb, az emo vagy a páwa? :D És miért?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 22:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
10%
emo az szerintem egy nevetséges stílus a páwa legalább divatos.
2014. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
A páwa rosszabb. Mindkettő gyökér, de az emo legalább magába fordul, a páwa meg szem előtt van:D
2014. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Páwa, azok nagyképűek, mindig megy optikai tuning, minden áron példaértékűen akarnak kinézni. Egy EMO-snak komoly személyisége volt, érdekes világnézete, nem akart erős meg menő lenni. Valahogy rájuk sokkal kevesebben panaszkodtak mint pávákra. Ők egy stílusirányzat voltak, a pávák meg csak a popsztárokat meg minden homoszexuális hírességet majmolnak. Meg persze egymást.
2014. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szerintem is inkább a páwák rosszabbak :/ az emok legalább így nem ártottak másoknak, a páwák oda meg vissza vannak maguktól meg a kis ecsethajacskájuktól és lenézik az átlag embert -.-
2014. aug. 1. 22:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha belegondolok, anno milyen embereket ismertem emonak, mindnek volt vmi kreatív vagy ari hobbijuk (rajzoltak, verset írtak vagy ilyesmi), és alapból nem voltak rosszindulatúak. Nekem spec az öltözködésük is jobban bejött mint a páwa, nekem az nagyon műmájer / paprikajancsi / béna szóval... Ízlések és pofonok:D
2014. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A páwa a legrosszabb...
2014. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az emo páwa a legrosszabb. Üti mindkettőt.
2014. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A páwa klasszissokkal rosszabb, mert folyton szem előtt van, és mindenki másnál nagyobbra tartja magát annak ellenére, hogy általában nincs semmije, amire olyan nagy arca lehetne.

Az emo legalább befelé fordul és nem idegesít a baromságaival, így szinte nem is zavaró.

2014. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Az emó az elemózik és kinyírja magát. A páwák meg napról napra többen vannak, falkában nyomulnak pózolnak és sokszor kötözködnek is.
2014. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És akkor nem tudtuk mi lehet rosszabb az emo nál... :)
2014. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!