Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nekem a...

Miért van az, hogy nekem a magyar csajok nem jönnek be, csak a külföldiek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nekem inkább a külföldi csajok és főleg a japánok, ázsiaiak tetszenek. Hogy lehet ez? Csak én vagyok ezzel így, hogy nincsenek jó magyar csajok? Egyiknek a feje csúnya, másiknak meg az alkata. Nincs tökéletes, de ha ránézek egy japánra például az utcán, akkor csak bámulni tudom és nagyon megtetszik.

2014. aug. 2. 17:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
59%
A telivér japán nők mindennek mondhatóak csak szépnek nem xD csak akkor ha félvér vagy részben japán
2014. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Lehet azért is tetszenek, mert ők aranyosabbak, mint bármelyik más országban élő lányok... Ők sokkal másabb generációban élnek. :))
2014. aug. 2. 17:52
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ők sokkal másabb generációban élnek. :))"


Hogy miben???????

2014. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
100%

Inkább kislányosabbnak és ezáltal aranyosabbnak nevezném..

de ha szexközben meghallom őket sikítani, kifordulok a világból.. mintha vernék őket, vagy nem tudom.. de hát kinek mi..

2014. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
4-es: inkább hallgatom tőlük, mint egy közönséges mai magyar pics.ától ;)
2014. aug. 2. 17:59
 6/42 A kérdező kommentje:
3-as: másképp viselkednek, mint a mai lányok.
2014. aug. 2. 18:00
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
mert aztán a magyarok mind pic*ák ugye? :) te akkor biztos idióta vagy egy japánnak aki mondjuk a négereket kedveli v mi? valószínűleg még nem is volt normális kapcsolatod az lehet a baj amúgy :/
2014. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
magyarral nem igazán kezdenék ki :D csak kihasználják a férfiakat
2014. aug. 2. 18:05
 9/42 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is nagyon bejönnek a japán lányok :) Az a baj a magyar lányok többségével, hogy nagyon könnyűvérűek, képesek akár az első randin is lefeküdni valakivel, belemenni több szexkapcsolatba is, de utána váltig állítják, hogy ők se nem könnyűvérűek, se nem ribizlik. Hát pedig de..De hangsúlyozom, a többség, nem mindegyik. Érzem, hogy ezért nagyon le leszek pontozva, de szerintem ez az igazság..Persze, japánoknál is vannak ribizlik, de ott nem annyira, mint itt.
2014. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
van benne igazság :) végre egy megértő. hány éves vagy hogy neked is a japánok jönnek be? :)
2014. aug. 2. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!