Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legbutább...

Mi volt az eddigi legbutább kijelentés/cselekedet az ismerőseidtől, amikor már te is a fejedet fogtad?

Figyelt kérdés

Úgy értem: volt olyan tényleg buta kijelentés az ismerősöktől, rokonoktól, amikor már ti is a fejeteket fogtátok, hogy hogyan lehet valaki ennyire sötét? :D


Sógornő konkrétan kijelentette, hogy őt nem harapja meg a kutya, mert diplomás.

Egyik csaj ismerősnek könyvelői végzettsége van, de a saját adóbevallását mással csináltatja meg, mert ő "hátha elrontja".



2014. aug. 3. 16:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy leggázabb tettek, kijelentések.
2014. aug. 3. 16:41
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd anno fel akart jelenteni minket, hogy a mi fáink csinálják a szelet (családi házas rész, sok volt a vihar)
2014. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömékhez betörtek, erre ő kitakarította a lakást mielőtt a rendőröket hívta volna, hogy ne lássák a kupit. Utána még ő szidta a rendőröket, hogy miért nem találják meg betörőt.
2014. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszer az egyik ismerősöm takarította a lányának a lakását (aki külföldön tartózkodott). Épp öntözte a virágot, egy székről, amikor leesett és eltörte a felkarját. Felállt, először kitakarított, felmosott, megetette a macskát, utána betámolygott a kórházba.
2014. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd öregasszony egyszer betörte a saját ablakát a botjával, majd átjött, hogy a gyerekek bedobták kővel. Illetve őszerinte azért áztak be a falai, hogy mi szándékosan slaggal locsoltuk, miközben öntöztük a kertet. Még a fia is olyan ritkán látogatta amilyen ritkán csak tudta, és ezen nem csodálkozok, kibírhatatlan volt. Ma már nincs köztünk.

A nagyapám (nyugodjon békében) egyszer mikor javította a tetőt, le esett a létráról, és beleesett egy éles vascsőbe. Kihúzta magát belőle, majd bement a házba, és elvérzett. Nem biztos, hogy jó ötlet volt kihúzni magát belőle, nem értem.

2014. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vagyok hülye, sőt kifejezetten értelmesnek, és műveltek tartom magam. Ezzel együtt kicsit lassú a felfogásom, és vannak "sötét pillanataim". De az ilyeneken utólag én is mindig jókat röhögök barátnőimmel :) Amit mindig felhoznak: Fociról van szó.-A Real Madrid nem francia? Rám merednek lesokkolódva -Jaa... Aztán nagy röhögés. Kb. 2 héttel később.-Nyugi, most már tudom, hogy német... :D (Mellesleg nagyon is jó vagyok földrajzból!!! De tényleg. :)
2014. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Amikor megkérdeztem haveromtól hogy:

-Ez a király utca?

-*rávágja* TE VAGY A KIRÁLY UTCA!

Nem tudom miért de én ott fetrengtem a röhögéstől...:DD

2014. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken lakunk, és minap rászóltam, a házunk előtt kutyát sétáltató párra, hogy össze kéne szedni a kutya "termését", amit a kerítés tövébe potyogtatott, erre a nő közölte, hogy ő budapesti, és nekem(!) kéne zacskót kiraknom erre a célra. WTF????
2014. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Osztálytársamat kérdeztem, miből készül a fahéj? Nem tudta, és amikor elmondtam, nem akarta elhinni és hülyének nézett.


Amikor anyámék megtudták, hogy fehérjeport iszok néha, kiakadtak hogy ezzel a marhákat (az állatokat) hízlalják, és el fognak vinni egy orvoshoz hogy igazat adjanak maguknak, majd ő elmagyarázza nekem, miért egészségtelen ez. Mondom oké, holnap mehetünk is! Azóta abbamaradt az egész. Itt egy "kicsit" csalódtam bennük és azt hittem több eszük van, de sajnos néha ilyen szűklátókörűek egyes témákban.


Hát még rengeteg dolog van, de most csak ez a kettő dolog jutott az eszembe.

2014. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősöm elég sokáig abban a hitben élt, hogy Miskolc a Balatonnál van.
2014. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!