Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ha egy közeli...

Mit tennétek ha egy közeli ismerősötök, egy tudatlanságból fakadó kijelentés miatt nyilvánosan megszégyenítene?

Figyelt kérdés

Semmi lényeges a részemről, csak tettem egy olyan kijelentést a fudball szabályairól, amelyekkel nem voltam tisztában. Egy nyilvános közösségben pedig ezt fölhasználva olyan kijelentéseket tett, hogy "ennek fogalma sincs a fociról, vagy hogy ez(!) olyan hülyeséget mondott... stb".

Én vagyok a hibás (a kijelentésen túl)?


2014. jún. 18. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj,ez egy nagyon apró probléma,ezzel nem érdemes foglalkozni!Viszont legközelebb ne nyilatkozz olyan dologról,amit nem tudsz pontosan,ugyanis HA MÁSRÓL VAN SZÓ ÉS KOMOLYABB A DOLOG,akkor ebből másnak baja lehet!Úgyhogy vigyázz,hogy mit mondassz és kinek és mikor!


De én mit tennék ekkor?Megmondanám neki,hogy ezt azért nem érdemeltem meg,és utána otthagynám.

Az meg nem barát,aki ilyenkor nem melléd áll.Próbált csak elnyomni!

2014. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!