Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ellenséges az összes...

Miért ellenséges az összes magyar azután, hogy megemlítem nekik, hogy külföldön élek?

Figyelt kérdés

#magyar #külföld #kivàndorlás
2014. aug. 4. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Még az előzőhöz. Nem tudom mikor lesz jobb, nem szerencsés szembemenni sok EU-s országgal, 1 millió munkahelyet igértek, hogy eggyel se lett több az biztos, meg fellendülést, abból se látok semmit.

Sajnos én ezt látom....

2014. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mert a magyarok 2/3a szélsőjobbos (lást választások)

ezt tükrözi a tárki felmérése: 60%uk utálja a pirézeket

2014. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szakor válasza:
Talán mert a "kollégák" pl. fórumokon eléggé lekezelően szoktak nyilatkozni az itthon maradottakról, s fölényeskedő megjegyzésekkel szórják tele a fórumokat. DE nem mindegyik, ez is csak olyan általánosítás, mint a tiéd. Ha úgy érzed, hogy az összes, az baj, de nem igaz. Ha a fórumokat olvasod, akkor hasonlókat érezhetsz, mint amit leírtam, pedig nyilván nem az összes ilyen. De mindig van egy hangosabb csoport...
2014. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy külföldön élsz? Kiköltöztél, de hazajársz Magyarországra? Vagy szlovákiai magyar(illetve egyéb) vagy, mint én, csak ott dolgozol?
2014. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ausztra`lia`ban e`lek e`s dolgozok!
2014. aug. 6. 02:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!