Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy új (talán csak nekem...

Van egy új (talán csak nekem új) elméletem miszerint nincsenek homoszexuálisok, biszexuálisok, pedofilok csak az számít, hogy a személynek mi tetszik, mi vonzó. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam azon, hogy mitől nem betegség a homoszexualitás és aközben jöttem rá erre. Szóval ha a párom reinkarnálódna mindegy lenne, hogy miylen nemű, keresném vele a kapcsolatot, meg hát ugye nincs semmi semmi betegsége annak aki meleg, szóval, akkor nem lehet, hogy valamilyen szinten igazam van?

2014. aug. 5. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, ma mennyit ittál.
2014. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van :(
2014. aug. 5. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD Ez mekkora! :D
2014. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemár :D

A homoszexualitás nem betegség, mint a tüdőgyulladás, az egy genetikai mutáció (teljes mértékben támogatom őket, de így van) és nem lehet semmit tenni ellene. Ugyanígy minden , gondolom. De ezek nem kötött szabályok, egy magát aszexuálisnak mondó embernek nincs megtiltva, hogy beleszeressen valakibe, ahogy ha a te párod reinakrnálódna ugyanabba a nembe mint te, attól nem kapnád el hirtelen a melegséget, csak így fogadnád el a párod és kész.


Bár a pedofília már egy kicsit más tészta.

2014. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"az egy genetikai mutáció"

Szokásos válaszom, bocs, ha uncsi: ja, ha a balkezességet és a zöld/kék szemet is mutációnak tekintjük.

Másrészt meg a tudomány mai álláspontja szerint homoszexualitás = genetika + környezeti hatások kombinációja

2014. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

én meg úgy tudom minden nemben megvan mindkét nemiség (ösztrogén és tesztoszteron szint)tehát kétféle beállítódottsággal születünk, illetve semmilyenfélével.., a szexuális érés során (egész kicsi kortól)alakul ki a nemi identitás, aminek szerepe a párzás, szaporodás, ha valaki saját nemhez vonzódik az egyfajta deffektje a folyamatnak.

amúgy meg ha genetikáról van szó, ez genetikai rendellenességnek minősül.

2014. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem értem, a pedofília hogy jön ide.


Aki biszex, homoszex, poliamor, az mind-mind kettő vagy több felnőtt ember önkéntes döntése, hogy kapcsolatba lépnek.


Ez hol egyenlő azzal, hogy egy 40 éves ürge molesztál egy 8 éves fiút/lányt?

2014. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Viszont ha túlnépesedés van, akkor azok a genetikai defektek, akik gyereket csinálnak.
2014. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

a túlnépeedést megoldja egy tornádó is

ehhez nem kell genetika

a természet ereje elég

2014. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ja,persze:d

És szerinted ilyen mértékű természeti katasztrófák mikor történnek?Milyen gyakran?

A természet szempontjából az,hogy meghalt pár 100 ember egy balesetben nem sok.

Tömegpusztító katasztrófa pedig elég ritka.Amiben százezrek,milliók halnak meg.


Amúgy meg ilyen erős kapcsolat nincs a környezet és az élőlények között,hogy ez tudatos befolyásoltság alatt legyen.

A genetika viszont sokkal logikusabb.

Ezért van sokfajta betegség is.

De ma már a betegségek nagy része ellen jól védekezünk,szerencsére.

És vannak olyan jelenségek is,amik nem tekinthetők betegségnek az adott egyedre nézve(homoszexualitás,meddőség),max nem szaporodnak,de ettől még egészségesek.


De szerintem még mindig jobb,hogy ezeknek a gyakorisága nő(homoszexualitás,meddőség)mint az hogy betegségek tizedeljenek meg minket.

De ma már az orvostudomány teljesen alkalmas arra,hogy megakadályozzuk a túlnépesedést,csak sajnos vannak akiknek ez nem érdeke,ilyenek a gazdagok.

2014. aug. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!