Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudjam meg, miben...

Honnan tudjam meg, miben vagyok jó, tehetséges?

Figyelt kérdés
Tizenkét éves vagyok, augusztus 30-án leszek tizenhárom. Fogalmam sincs miben vagyok jó. Valami olyat szeretnék, aminek van látszatja. Nagyon rossz nekem, hogy az ismeretségi köreimben, mindenki egy igazi művész, én meg semmi ilyet nem tudok. Nem vagyok jó se sportokban, a zenélés nem megy, a tánchoz abszolút de nincs érzékem, rajzolni nem tudok, mert a kezem elég ügyetlen, verset írni próbáltam. Igaz azt dícsérik, de csak néhányan, és visszaolvasva olyan hülyén van fogalmazva, hogy szégyenlem. Aki tudna valami módot ara, hogy rájöhessek erre, az kérem mondja el, mert megköszönném.

2014. aug. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs mese, próbálgatni kell.
2014. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Mert mindenbe csak belekapsz ahogy látom. Az ember abban lesz sikeres amibe beleteszi lelkét és idejét. Ha eleget csinálod hidd el hogy menni fog, bármi legyen is az. Csak kitartóan kell csinálni és nem elkeseredni. Akikre azt mondják hogy "tehetségek" azok sem úgy teremtek, hanem tettek érte. Ha te is sikeres leszel valamiben akkor téged id "tehetségnek" fognak hívni. Én elmondhatom hogy elég jól rajzolok, szóval sokszor megekapom hogy de jó nekem hogy ilyen tehetséges vagyok. Viszont ilyenkor általában kikérem magamnak hogy én az elmúlt 4 évnyi minden szabadidőmet ennek a fejlesztésére áldoztam, és akárki aki ezt csinálja ugyanilyen szinten lesz. Ez bármire igaz. Ne úgy keress hobbit hogy miben söpörsz le rögtön mindenkit, mert úgy csak elveszi a kedved, mert elsőre SOHA nem fogod a tapasztaltakat elverni. Inkább olyat nézz amit szívesen csinálnál, abba tedd szívedet lelkedet és akkor a legjobb leszel, még ha az elején néha el is buksz :)
2014. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2014. aug. 8. 12:30
 4/5 anonim válasza:
abban vagy igazán tehetséges amit teljes szívből szeretsz
2015. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló nagyon szépen összefoglalta.
2015. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!