Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudjam meg miben...

Hogyan tudjam meg miben vagyok tehetséges?

Figyelt kérdés

Szerintem minden ember tehetséges legalább egy valamiben.

Szeretném megkérdezni, hogy nektek van e valami ötletetek ahhoz, hogy hogyan tudjam meg mihez értek.

Tudom lehetetlen felsorolni, hogy mennyiféle dologhoz lehet érteni a kukáskocsi vezetésétől kezdve a búvárkodáson át a vadászgép vezetéséig de ez annyi lehetőség, hogy az ember az élete során ki sem tudja próbálni mindet. :(

Persze ha az ember meg tudná egy pillanat alatt találni a tehetségét akkor mindenkinek nem is kéne iskolába járni, csak azt kéne gyakorolnia amiben jó.


2011. jan. 14. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
bocsánat, hogy nem tudok segíteni válasszal. viszont totálisan egyetértek, én is ezen gondolkodom nagyon sokat...
2011. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajna, a legtöbb ember nem tehetséges semmiben. :(

Arra kell koncentrálni, mi az amit szeret csinálni? Ha van ilyen, remélhetőleg azért van, akkor ott kiválót alkothat, hiszen szereti, azzal kapcsolatban érdeklődő, ilyenkor ragad rá az információ.

2011. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen,igen de annyi falyta munka van csak van köztük egy amiben jobbak vagyunk nem?

és igen van külömbség a szeretet és a tehetség között de a a legjobb ha olyan munkát találunk amihez éstünk és szeretjük is de ehhez rohadt nagy mák kell.

2011. jan. 14. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Próbálkozni kell. Az ember egyes esetekben azokhoz a dolgokhoz vonzódik, amihez van tehetsége. (csak apró megjegyzés, hogy a helyesíráshoz nincs tehetséged, de ezt nem bántásból írom, hanem segíteni akarok vele)

Például, ha szeretsz emberek, idegenek társaságában lenni, lehetsz például programszervező is. Ha szívesen főzöl vagy kotyvasztol, és rajtad kívül más is megeszi, akkor valamennyi tehetséged van a főzéshez. És így tovább.

2011. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
járj világot!járj nyitott szemmel!kostolj bele mindenbe és probálj ki mindent!ha valamiben jó leszel azt úgyis szeretni fogod!
2011. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti.

Tudom, hogy nem írok helyesen de a gépnél általában nem figyelek a helyesírásra. :) Amógy az nekem 4.5

2011. máj. 10. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csak pappíron írok helyesen,mert az már benne van az írásomban :)
2011. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huhh, kedves utolsó, nagyon remélem, hogy ez direkt volt :P
2011. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaja am köszi!
2011. aug. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!