Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden transzvesztita meleg?

Minden transzvesztita meleg?

Figyelt kérdés
Senki ne értse félre, semmi bajom velük, ez csak egy normális kérdés
2014. aug. 7. 13:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Biszexualitásról tetszett már hallani?
2014. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11%
Szia. A transvestitak egyike sem meleg, hanem a termeszet megcsufolta oket azzal, hogy ferfi testbe tett 100%noi egyeniseget/lelket.
2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A szokásos klasszifikáció éppen azért különíti el és nevezi saját néven, mert ez a viselkedés jelenti a devianciát: az hogy egy férfi nőnek öltözve érzi jól magát. Ennek nincs köze (mint kategóriának) a nemi identitáshoz és vonzódáshoz. Viszont a való életben összemosódnak a viselkedések és a vonzódások is és nincsenek tiszta, tudományos kategóriába sorolható emberek, viselkedéstípusok.
2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

"egy férfi nőnek öltözve érzi jól magát. Ennek nincs köze (mint kategóriának) a nemi identitáshoz és vonzódáshoz."


Jól írod utolsó, ez a lényege, de ne nevezd már devianciának, mert az marhára sértő.

2014. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

2-es, rosszul tudod.


Amire te gondolsz az transzszexuális, olyan ember aki ellenkező identitással és testtel született. Ők váltanak nemet hivatalosan, hormon terápián esnek át.



Transzvesztita= az aki az ellenkező nem ruháit hordja, viselkedés formáit teszi magáévá.

Nincs baja a biológiai nemével.


Érdekes, hogy ha egy nő vesz fel férfi farmert, férfi pólót, akkor senki nem nevezi travinak, deviánsnak, nem akarja senki gázkamrába küldeni. Ha egy nő motorozik, játszik számítógépes játékokkal, az mindenki szerint cool. Ha egy férfi hord női ruhát, csinál "nőies" dolgokat, akkor mindenki a nemzet és a nyugati világ végét vizionálja.


Ez, hogy van?


Saját tapasztalat alapján viszont minden travi meleg. Ez nem identitás szerintem, csak szexuális fétis meleg férfiak körében.

2014. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
#5 Ez úgy van, hogy titkon, a társadalom szerint degradáló nőnek lenni. Lehet velem vitatkozni, de mondd egy felnőtt férfinak, hogy kislány, és mélységesen meg lesz sértve.
2014. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Igen, valóban ez van mögötte.

Transzszexuálisoknál is így van.

Ha női testben születsz és nemet váltasz, akkor feljebb lépsz és a teremtés koronája leszel.

Ha fordítva, akkor meg csak egy buta nő akarsz lenni.

2014. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%
Nem minden transzfesztita meleg. Sőt. Többségük vagy heteró, vagy biszexuális. És ez bizony egy parafília, tehát bőven nevezhetem devianciának. Addig persze nincs baj, amíg otthon éli ki ezt a devianciát, a probléma ott kezdődik, amikor az utcán parádézik, exhibicionista libsi majom módjára. Ez pontosan ugyanaz a kategória, mint a mutogatós bácsik balonkabátban. Arra élvezkedik, hogy másokat megbotránkoztat. Én mélységesen megvetem őket.
2014. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

8-as!


Én hivatalosan nő vagyok, de ma férfi cipőben és pólóban mentem vásárolni. Tudod miért? Mert így jó nekem, így érzem jól magam a bőrömben. Én is mutogatós bácsi vagyok?

2014. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%
A te cselekedetednek nem az exhibicionizmus és a magamutogatás volt a célja, ez a nagy különbség!
2014. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!