Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden transzvesztita meleg?

Minden transzvesztita meleg?

Figyelt kérdés
Senki ne értse félre, semmi bajom velük, ez csak egy normális kérdés
2014. aug. 7. 13:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
24%

"Te megint az a fajta vagy, aki csak hurutinfon tájékozódik és nem tudja értelmezni a szabadság fogalmát, csak a tekintélyelvűséget."


Talán mert az általatok szabadságnak nevezett sz@rok minden társadalmi normára és élem a dolce vitát, nincsenek kötelességeim, csak jogaim, nem dolgozom, csak élősködöm a társadalmon mentalitással nagyon nem értek egyet. Egy közösség nem működik kötöttségek és szabályok nélkül. Szabály nélkül káosz van, pusztítás, anarchia. Ha rajtatok liberálisokon múlna ez a világ kb. olyan lenne, mint a Gépnarancs torzszüleménye jó kis ultraerőszakkal.

Apropó, megfigyeléseim szerint pont azok lesznek alkoholisták és drogosok, akik soha nem is akartak beilleszkedni a társadalomba, libsi módra világ életükben magasról tettek a kötelességeikre.

2014. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem érted vagy nem akarod érteni mit jelent liberálisnak lenni...így nem sok értelme van a párbeszédnek.
2014. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
32%
Én értem mit jelent liberálisnak lenni. Mindent szabad, amíg nem ártok vele másnak. A probléma ott kezdődik, hogy a mindent szabad résznél leragadtok, és a társadalmon élősködtök.
2014. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ki élősködik a társadalmon, mondjál már példát kérlek.

Átestem egy nemváltáson félig, minden tekintetben harmadik neműként élem a mindennapjaimat, támogatom a melegházasságot, ellenzem a rasszizmust és minden ilyen középkori dolgot.

Mit élősködök bárkin is? Dolgozom, van egészségbiztosításom, nem gyújtok fel tv székházakat, nem ordibálik neonáci egyenruhában.

Neked igazából mindegy, aki nem illek a szürke, egydimenziós világképedbe, ahol mindenki fehér-keresztény-hetero, azt utálod...

2014. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%

"Dolgozom, van egészségbiztosításom,"


És a nemváltoztató műtétedet te fizetted? Ugye nem. Azt a pénzt mondjuk ezerszer értlmesebben el lehetet volna költeni. Például beteg emberek gyógyítására, egy átlag kórházban nincs pénz gyógyszerre de a magadfajta mentálisan beteg szerencsétlenek perverz vágyainak kielégítésére persze van! Arra is kíváncsi lennék, hogy mit is dolgozol... Továbbá te nem harmadiknemű vagy, hanem egy megcsonkított férfi vagy nő.


Én sem gyújtok fel székházakat, és nincs egyenruhám, de nem is provokálok az utcán vonagolva, rózsaszín Bibliákkal parádézva, nem is őrjöngök libsi módra kokain mámorban egyszál farokban az utcasarkon. Továbbá semmi bajom sincs a meleggekel, amíg nem előttem smárolnak, mert azt heterók esetében sem nézem jó szemmel, ha nincsenek tekintettel a környezetükre, a kézen fogva sétálás teljesen ok. A cigányokkal sincs semmi bajom amíg dolgoznak és nem segélyből élnek, továbbá nem vagyok keresztény, de tisztelem más emberek vallását és eszembe nem jutna gúnyt űzni belőle, ellentétben veletek. Ó és szerettek ezzel a középkori dumával jönni. Ki kell hogy ábrándítsalak, 2014-et írunk és a te értékrended rohadtul nem elfogadott. Ha nem tetszik ki lehet takarodni Hollandiába, Magyarországon te még nagyon-nagyon sokáig csak egy mentálisan beteg, torz testű és lelkű szerencsétlen maradsz. Ha rajtam múlik örökre.

2014. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egyébként sajnálom, hogy belementem ebbe a vitába. Ilyen súlyos pszichiátriai esetekkel tök felesleges vitázni.
2014. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

Te tényleg beteg vagy, de nézz utána nyugodtan mennyibe kerülnek ezek a műtétek. Állami helyen kb 15-20 ezer forintot fizet a teljes árból a tb, persze ha fizeted, a többit te fizeted.

A transzszexualizmus pedig betegség, a tb-nek teljes mértékben támogatni kéne...


Kompenzálj csak túl, normális ember nem foglalkozik ezzel, csak az akinek saját magával van gondja.

Neked esetleg vona királyfi és hasonlók megmondhatják ki vagy de, hogy én ki vagyok azt csak én érzem...


"Ha nem tetszik ki lehet takarodni Hollandiába, Magyarországon te még nagyon-nagyon sokáig csak egy mentálisan beteg, torz testű és lelkű szerencsétlen maradsz. Ha rajtam múlik örökre."

Ez emészti el az országot, az ilyen fasiszta gondolkodás. De hajrá, mocskolódj, az érték, nem a szeretet.

2014. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"És a nemváltoztató műtétedet te fizetted? Ugye nem. Azt a pénzt mondjuk ezerszer értlmesebben el lehetet volna költeni. Például beteg emberek gyógyítására"

Naaaaaa azért álszentek ne legyünk, legalább gyakorin nem. Biztos vagyok benne ha lenne elég pénzed és van lehetőséged az egyik legfőbb vágyadat megvalósítani akkor nemfogod eladományozni :)

2014. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Eddie Izard pl nem meleg, ő azt mondja magáról, hogy egy férfi testbe zárt leszbikus xD
2014. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!