Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások (egyben az itt lévők)...

Mások (egyben az itt lévők) miért nem értékelik a véleményünket?

Figyelt kérdés

pl. állattartásban. Sokszor "vitatkoztam" itt, mert én másképp tartom, úgy, hogy az állataim boldogok. De miért kötnek belém, ha nem is csinálok semmit, csak szólók, hogy (pl) egy 5-6 hetes cica még szopnia kéne.

És nem csak állatokkal kapcsolatban...

még egy példa: sokszor a tájszólásom miatt szoktak belém kötni (a mondatot megértik, és a kérdésre is felelek) de mégis rám ugranak, és nem azt nézik, hogy mennyire segítettem.

De miért nem értékelik az egyéniségem?


2014. aug. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy anonim oldaltól ezt felesleges elvárnod. Mindenki próbál vagánynak tűnni, leosztani a másikat még azok is akik élőben ezt nem merik. Általában eltérő a véleményem a többségtől, így én is mindig vitába szállok másokkal. Ez van. Az oldal azért van, teszem hozzá EREDETILEG! hogy tapasztalatot cseréljünk, segítsünk másoknak, tanácsot kérjünk. Nem pedig arra, hogy értékeljük egymás egyéniségét.
2014. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) végre egy válasz, ahol még nem kritizáltak senkit !
2014. aug. 7. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1, Mert érzelmek, nem hasznosság alapján pontoz a többség. Általában.

2, Lehet, nem is volt hasznos.

3, Nincs mindig igazad.

4, Az öregeknek még elnézik, de a fiataloknál furcsa, hogy nem tud rendesen magyarul beszélni.

5, Nem vagyol egyéniség, csak mer' tájszólással töröd a magyartot.

2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. De igen, 100% hogy hasznos volt.

3. Ilyent nem mondtam, de sokszor előfordult már, hogy 5-6 -on megnyomtatták azt amit én írtam.

4. Székelyföldön élek. Az is vagyok. Itt egy kisvárosban (Jóformán inkább faluban) élek, és mindenki tájszólásosan beszél. É

2014. aug. 7. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló :


Mit jelent, hogy nem tud rendesem magyarul beszélni? Főleg ha tájszólással teszi.



A tá

2014. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocs megnyomtam az entert :/

4.És próbálok itt helyesen írni, de nem mindig jut eszembe hogyan is kell.

5. Azon a véleményen vagy, hogy nincs külön egyéniségem?

2014. aug. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!