Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Japánok, Koreaiak, Kínaiak!...

Japánok, Koreaiak, Kínaiak! Nálatok mennyire értékelik a művészetet? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Kedves ázsiaiak! :)

Már évek óta az az álmom, hogy festő/grafikus legyen a szakmám és miután elvégeztem a tanulmányaimat mindenképp szeretnék kijutni Japánba, és ott élni esetleg ott párt keresni.....Ugyanakkor ha az sajnos valami okból kifolyólag nem sikerülne,Koreába, esetleg Kínába szeretnék kimenni dolgozni.

Hogy mièrt pont azok az országok?:) Ez egyszerű!Nagyon szeretem az ázsiai embereket és úgy gondolom,sokkal szerethetőbbek,mint a magyarok,talán azért is mert nem szeretek itt élni...Mind három ország lakóiról mondtak nekem negatív dolgokat (pl. a japán férfiaknak kicsi és hogy a kínaiak kutyát esznek stb.) de hogy őszinte legyek ez nem érdekel! :)Azért,mert a körülöttem élők nemigen szeretnek titeket,az nem az én gondom...Mindig is kedveltem az ázsiai fiúkat és a lányokat aranyosnak tartottam,bàr sajnos a környezetemben nincsenek se japánok se mondjuk koreaiak :/ Talán nagyon előre tervezek,de inkább,minthogy a többi korombeli lànnyal k.rvuljak...Ezért szeretném kérdezni azoktól az ázsiai emberektől,vagy akik éltek kint stb. hogy hol mennyire értékelt a mondjuk a festészet? Megehetne belőle élni?

(Tudom,hogy japánban az anime miatt a grafika szak igen elismert...)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :)

14/L



2014. júl. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok ázsiai ezt leszögezném. és nem tudom hogy közülük hányan tévednének erre az oldalra hát még hogy értsenek is magyarul. am teljesen fölösleges ez a sok körítés, főleg arról hogy a környezeted mennyire nem szimpatizál velük (na meg hogy kinek mije kicsi) velősebben is fogalmazhattál volna pl úgy hogy "népszerű nálatok a festészet?" nem kell indokolni tulzottan


csak ennyi lenne

2014. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek,ez azért van mert ezen az oldalon sok olyan gy.kér biztos van aki belém kötne, hogy mi a francért mennék ki Japánba meg minden,mert erre is sok lehet azon emberek száma,akik nem szeretik az ázsiai és japán embereket! ;)
2014. júl. 23. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

akkor bocsi hogy belekötöttem abba amit azért írtál hogy ne kössenek bele a kérdésedbe :)

2014. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi probléma :D
2014. júl. 24. 17:18
 5/7 anonim válasza:
szia, én félig kínai vagyok és szerintem nem nagyon lehet festészetből már sehol se megélni, de grafikusként már igen (legalábbis szerintem xd) :3
2014. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kínaiak egy rendkívül csekély hányada fogyaszt kutyahúst, és vannak azért szépen elengedett ázsiai srácok is (mondjuk nagy a populáció).
2018. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én meg annyi tanácsot tudok adni, hogy amíg nem találkoztál velük, ne hidd el, hogy kedvesebbek. Az én ismerőseim és a saját apám is nagyon szigorú.

Festészet szerintem már rég “halott”. Grafikusként ha jó vagy bárhol el tudsz helyezkedni.

2018. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!