Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok többsége miért ilyen...

A lányok többsége miért ilyen utálatos?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány, ha lát egy nála jobban kinéző, dögös csajt, akkor rögtön elkezd fújni rá, meg elszidja cédának, pedig nem is ismeri... Miért ilyen utálatosak a mai lányok a másikakkal? Miért utálják a szép lányokat a lányok? Én ezt nem értem... 17 éves lány vagyok, és őszintén szólva engem inspirál, ha látok egy szép lányt. Arra gondolok pl., hogy én is szeretnék ilyen jól öltözködni, ügyesen sminkelni, stb, nem pedig utálkozni támad kedvem. Én is sokat teszek azért, hogy jól nézzek ki, és örülök, ha látok másokat, akik jó példával járnak előttem. Ehhez képest én is mindig megkapom a sok hülyeséget.

2014. aug. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
saját véleményem szerint a nők sokkal gonoszabbak a férfiaknál.
2014. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
jó kérdés. Én lány vagyok, ugyan így állok hozzá mint te. Valószínűleg azért utálkoznak sokan mert nem akarják elismerni hogy a másik ezzel "jobb" náluk.
2014. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert irigyek. Sok fiú és férfi is ezt csinálja ha lát egy kisportolt férfi alakot, hogy elkezd kifogásokat gyártani: biztos azért sportol mert kompenzálni akar valamit, szteroidozik, nem edzek mert megállok a fejlődésben, egészségtelen stb stb. Engem csak inspirálnak az edzésre :D bár az is igaz hogy vannak olyanok is akik tényleg szteroidoznak csak hogy naponta rakhassák fel magukról a képeket mindenhova.
2014. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A milliószor gonoszabbak a férfiaknál. Főleg a saját nemükkel szemben. Testvéremmel és édesanyámmal voltam egyszer valahol, ott volt khurvázás rendesen...
2014. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az 'A' betű után a nők szócska állt volna eredetileg.
2014. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
versengés
2014. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

újabb társadalomnak megfelelő divat monkey :)


16/L

2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem a szép lányokat hordják le minden cédának, hanem azokat, akik annak öltöztek, és ez szépségtől független. Azért amikor valaki a tőgyeit is kirakja, meg a segge vájata is kilóg az extrarövid nadrágból, akkor az illető valószínűleg nem egy erkölcsös úrikisasszony, aki csak félve, csipkekesztyűben érinti meg a péniszt..
2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!