Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak többsége más nőkre mosolyognak és bókolnak nekik?

Figyelt kérdés
Ismerős férfiaknál is tapasztaltam ezt és a saját páromnál is,ha rám néz nem ér állandóan fülig a szája pedig nem vagyok,se randa,sem házisárkány és én meg idegen pasiktól kapok bókokat.... Hogy van ez?
2014. júl. 14. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, bókolni ugyan nem szoktam más nõknek, de ha egy boltba bemegyek és a kiszolgáló lány mosolyogva kérdezi hogy miben segíthet, akkor én is mosolygok, még ha a feleségem ott is van mellettem, de csak azért mert nem akarom hogy egy bunkónak nézzen
2014. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sándorjános ***** válasza:

Férfi >> Nő

Egy férfi életében nem lehet csak egy nő, legalábbis kapcsolat szinten csak egy kell, hogy legyen, de miért ne tegyen boldogabbá más nőket bókokkal a megcsalás felmerülése nélkül is? A félelem ott van, hogy vágyat ébreszt olyanban is, akiben nem kéne, de ha egy olyan ember, akinek tartása van, elkerüli a kínálkozó lehetőségeket, és erre szerintem a párjának van a legjobb rálátása, hogy mennyire megbízható.

Egy nő se fogadhatna el bókokat más férfiaktól, még ha kapcsolatban is van?

Csak tudatni kell a próbálkozókkal, hogy mi a helyzet, ha megértik, akkor eltűnnek, ha nem, akkor erősebben rájuk kell taposni, lekicsinyíteni őket és el megy a kedvük nem soká.

2014. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!