Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mäs is van igy? Mitöl van...

Mäs is van igy? Mitöl van illetve mit lehet tenni ellene? Senki ne iteljen el erte, mert engem is fruszträl

Figyelt kérdés
önbizalomhiänyos vagyok de hogy legyen önbizalmam ha cikiznek semmi pozitiv visszajelzes,akkor se mikor azert jogos. Ugyanakkor büszke vagyok,a legjobbat szeretnem magamnak,de mäsoknak se akarok rosszat. Akkor miert van az hogy fäj/ bosszant/ rosszul esik/ bänatot okoz ha valakinek legyen akär unokatesom,barätaim szoval olyanok akiket azert szeretek, sikerül nekik valami vagy igen jo eri öket pl nekem is van pärom aki szeret,megis fruszträl hogy uncsitesom is megtalälta az igazit aki mär el is jegyezte.Tudom hogy joga van a boldogsäghoz es sikerhez mindenkinek es nem rosszat akarok senkinek,meg szeretem is öket de akkor miert vannak ilyen erzesek bennem? Fruszträl belül,örjitö,mert nem akarok gonosz rideg stb lenni:(
2014. aug. 7. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs rendben az életed, azért érzed ezt. Próbálj meg a saját dolgaidra, problémáidra és azok megoldására koncentrálni.
2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!