Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hódmezővásárhelyiek miért...

A hódmezővásárhelyiek miért foglalkoznak nagyon kellemetlenül a másik ember életével (magánéletével, munkájával stb. )?

Figyelt kérdés
Ez valami régióbeli betegség (értelmi szintet és felfogást érintő, szóval agyi elváltozás, degeneráció) lehet, vagy esetleg más fele is ilyenek lehetnek az állampolgárok.Ahonnan jövök, ott még véletlenül se történnek ilyenek mint az említett városban. Vagy ha igen, azt diszkréten és normálisabban kezelik. Vásárhelyen a kellemetlen és utálkozó viselkedés színvonala és szintje eléggé szokatlan. Legalább is nekem. :-(

2014. aug. 8. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Abban lehet valami amit mondasz, hogy agyi probléma lehet ott az embereknél. Sajnos én is tapasztaltam. A butaság és a rosszindulat olyan egyvelege található meg abban a városban, ami igazság szerint sehol máshol. Ha rászállnak valakire, akkor azt nem nyíltan, hanem a hátát piszkálva teszik. Tisztelet persze a kivételnek.
2014. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyit panaszkodtok, még a végén a televízió ott fogja forgatni a Celeb vagyok ment ki innen! legújabb évadát. Értelmiségi celebeket oda, hadd hülyüljenek el teljesen!:-D
2014. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Te egyébként odaköltöztél? hehehe! Azt hitted mi, hogy megfogtad az Isten lábát, csak aztán rájöttél, hogy nem kolbiból van a kerítés. Ne rinyálj itt, hanem gondolkozz el magadon. Egyébként meg ne hadd, hogy a fejedre piszkítsanak, hiszen van neked szád is!:-D
2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ja a város, amelyik arról híres, hogy aki nem tetszik a vezetésnek azt bolondnak nyilváníttatják? Ja! Akkor gratulálok, hogy odaköltöztél! :-D Szerintem csomagolj. Bár nem tudom, hogy mennyi cókmókot kell bevinni a viccházba.
2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ezen: "valaki" elkezdte, és a többi folytatja, mert ez lett a közös nevező, trendi - náluk.
2014. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A legkomolyabb a témában az, hogy az észrevételeim szerint ezt kimondottan élvezik is. Úgy szórakoznak más ember magánügyein mint, hogy ha mind egy standup commedy-s sziporka volna, persze közben nagy ájuldozások és "mélységes felháborodások" olyan dolgokon ami még véletlen se tartozik semmilyen, de semmilyen szinten egy vad idegenre, még, hogy ha igaz is volna! Rendkívülien együgyűek, egyszerűek és ez elszomorító!
2014. aug. 10. 20:11
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért vigyáz! Az "egyszerű" emberek nagyon, de nagyon szeretnek bosszút állni és leckéztetni az ő "kis, kicsi" értékrendjük szerint. Ott meg pláne! Jól beválasztottál! Még is, hogy kerültél pont oda? Meg mi váltotta ki, hogy valamelyik rendkívülien intelligens hangadó a szájára vett? Azért más fele is vannak ilyenek elhiheted!
2014. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor most Paraszt vagy Pletykapárizs Vásárhely?
2014. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akassza fel magát mind, hogy ha nincsen jobb dolguk! Szégyen az ilyen!
2014. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire "kilátástalan" a helyzeted, :-) akkor te is találj ki másokról marhaságokat és terjesszed! Nem tudom,mit szólnának?
2014. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!