Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hipster csoport esetleg valahol?

Hipster csoport esetleg valahol?

Figyelt kérdés

Azért tudakozódék hogy hol lehet találni hipster csoportot 13-16 év kor között?

14/f/h



2014. aug. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Eltűntek már. Kiment a divatból mint az emó.
2014. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem divat kretén.
2014. aug. 8. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked. Akinek fél éve lehet kb öntudata.
2014. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 flóra13 válasza:
Már ne is haragudj kedves első válaszoló valóban van aki, azért lesz hipster mert épp menő es divatos, de akinél ez nem divat kérdésre, hanem neki ez stílusa és mentalitása azt nem érdekli, hogy még mindig divatos-e vagy sem. És ez épp ugy igaz a hipsteretre, hippikre, rockerekre, gothokra, emosokra, punkokra es minden létező stílus irányzatra.
2014. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, Flóra! Nem haragszom. És teljesen természetes hogy ezt gondolod. Ez a lázadás és az öntudatra ébredésetek megnyilvánulásainak formái az éppen aktuális divatirányzatnak megfelelően. Én is voltam ennyi idős, és a gyerekeimen is látom, láttam. Had ne vitázzunk ezen...
2014. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem értek egyet kedves utolsó hozzászóló, igenis vannak olyanok akik hipster elvek szerint élnek, akik lázadnak életük végéig, csak talán máshogy és egyáltalán nem hívják és nem is gondolják magukat hipszternek. 16éves vagyok most, többen mondták nekem, hogy én egy hipszter vagyok ezért utána néztem mit is jelent ez pontosan. És arra jöttem rá, hogy a legnagyobb "hipsterek" a szüleim.:D A legjobb benne az, hogy fogalmuk sincs,hogy azok. Szoval vannak a "divat hipsterek", akikbe mivel semmi egyedi nincs gyakorlatilag nem is azok, es vannak a valodiak akik megprobalnak mindig egyediek maradni.
2014. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RamoneGirl válasza:
2014. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!