Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mániája sok fehér...

Miért mániája sok fehér embernek a szolizás? Miért akarnak egy másik kaszthoz tartozni?

Figyelt kérdés

Konkrétan ismerek egy csomó embert, akiről első ránézésre azt hittem, hogy romák... De csak a sok szoliba járás!


Miért akar egy fehér ember nem fehérnek látszódni?

Vajon a négerek fehérítik magukat?



2014. febr. 20. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Most ez olyan dolog mint a Brazíliai fehér emberek szoláriumba járása, ott is vannak a Dél amerikai barna bőrű indiánok leszármazottai sötétbarnák, és vannak fehér bőrű szőkék is, feltételezem hogy csak a szebb szín miatt járnak el, ahogy a mi magyarjaink is.

21/F

2014. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet még nem láttam, mert a szolisok nem kreol, barna bőrűek lesznek, hanem narancsos, szürkés színük lesz.

Valószínűleg azért csinálják, mert azt hiszik, hogy így szebbek.

Nekem nem tetszik, főleg télen, elég természetellenes.

2014. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindig a felsőbb osztályokhoz akarnak hasonlítani. Amíg a paraszt egész nap a mezőn dolgozott, a gazdagok meg az árnyékban hűsöltek, addig a hófehér bőr volt a divat. Ma a dolgozó nép az életét az irodában tölti, a jómódúaknak van idejük a napon heverészni, így megfordult a dolog, a barnára sült bőrükkel henceghetnek az emberek.
2014. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert éppen ez a divat, a kreol bőr, legalábbis nálunk. Engem speciel egyáltalán nem érdekel a divat, nem zavar, hogy fehér a bőröm, nem akarok barna lenni minden áron. Pedig nekem nincs is sajnos szép fehér bőröm, nincs szép árnyalata és vannak rajta bőrhibák is amik barnán nem látszódnának annyira. Van akinek gyönyörű tejfehér a bőre, szerintem az nagyon szép, sokkal szebb mint a barna.

És igen, hallottam ilyen mániáról is, hogy a négerek világosítják a bőrüket. Ázsiában pedig pont a minél fehérebb bőr a menő, a mai napig, ott ugyanolyan divat a bőrfehérítés mint nálunk a szoli.

2014. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szia,a barnasag slankít,a masik meg az h jó néha befeküdni kicsit lazítani,pihenni,feltöltödni.
2014. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

optikailag vékonyít, pattanásokat leszárítja, egységesebb színű bőr látszatát kelti, egyszóval szépít

ez nem másik kaszthoz való tartozni akarás, pl én is szebb vagyok, egészségesebbnek, így szebbnek tűnik az ember, pl nem látszik tőle, ha az ember arcbőre pl sápadt (mert ki van merülve, rosszul táplálkozik, vagy karikás a szeme, stb)

2014. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az arcom és a hátam tele volt pattanással, próbáltam mindenfélek enőcsöt, semmi sem tüntette el, de mióta szoláriumba járok, egy sincs rajtam. és tényleg ad valamiféle feltöltést, ugyanúgy mint a napsugár.
2014. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, hogy természetellenes színt kölcsönöz, de lányok, belegondoltatok már, hogy miközben a pattanásokat szárítja, mi történik még? A bőrötöket ugyanúgy szárítja! 35 évesen olyan ráncosak lesztek, mint a sharpei kutya, megéri..?
2014. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd úgy jártok mint fekete pákó! Odaégtek, és beszélni sem fogtok tudni rendesen!
2014. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

a bőrt táplálni kell, nem is egy szolikrém van, előtte, meg utána

amúgy a nem szolisoknak sem árt

erre találták fel a testápolókat

a megfelelő folyadékbevitelről nem is beszélve

meg ugye a káros szenvedélyek elhagyásáról

2014. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!