Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakivel levelezek vagy...

Ha valakivel levelezek vagy chatelek és egy idő után egyre rövidebben, unottabban ír, jól sejtem hogy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Hogy már egyre kevésbé van kedve velem beszélgetni.

Mi lehet az oka, hogy velem elég hamar ezt csinálják?


2014. aug. 10. 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor ismerkedek a másikkal már akkor
2014. aug. 10. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy kezd rádunni. Én is sokakkal eltudok chatelni fél óráig, de volt 2 olyan ismerősöm akivel 2 éven át minden nap beszéltem.

Minek ragaszkodsz hozzá, ha csak egy netes ismerős és nem is nagyon van közös témátok? Az is lehet, hogy más dolga van, unalmas témákról írsz neki.

2014. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azonos az érdeklődési körötök ezért unalmasnak tartja a beszélgetést.
2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagy szükség van a közös hobbikra?
2014. aug. 10. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlen kérdező, de ha nincs nagyon közös hobbi, vagy közös téma akkor a semmiről minek beszélgetni?
2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó, nekem mindenképp szükség van közös érdeklődési körre (lehetőleg minél többre), hogy hosszabban fenn tudjak tartani egy beszélgetést. Ha nincs bennünk semmi olyan közös ami jó témaindító, akkor mégis miről beszélgessek?
2014. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!