Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívkörnyéki fájdalom? (rövide...

Szívkörnyéki fájdalom? (rövidebben nem tudom leírni, kérlek olvassátok el)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problémám van, ami kb. 3 hónapja kezdődött. Egyik éjszaka olyan érzésem volt, mintha infarktusom lenne, de elképzelhetőnek zartom hogy hirtelen pánikbetegség tört rám. Pár nappal ezután ismét ezt éreztem. Elmentem ügyeletre, EKG rendben, másnap újabb EKG, szintén rendben, ultrahangon semmi nem látszik, makkegészséges vagyok. Talán még 1 hétig voltak hasonló tüneteim, aztán elmúlt. Rá talán 2 héttel órán ültem és hirtelen lezsibbadt mindkét lábam és nem akart múlni. Csináltak egy labort, vérkép tökéletes. Ezután mondhatni panaszmentes voltam, csakhogy ma, amikor szálltam le a buszról, olyan mértékben elkezdett szúrni a szívem környéke, hogy azt hittem, összeesek. Kb negyed órán keresztül éreztem a fájdalmat, aztán abbamaradt. Ismét elmegyek orvoshoz, de kíváncsi lennék a véleményetekre/tapasztalataitokra. Mi lehet ez?

18/L


2014. jún. 11. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, igen ez úgy hangzik mintha pánikbetegség lenne, sőt.

Próbáld ki a moksa cseppeket. Először felerősíti a tüneteket, de aztán elkezdi lassan megoldani az emberben lévő problémákat. Ami pozitív hogy ez végleg feloldja a blokkokat tehát végleg oldja a problémákat :) ..míg a gyógyszerek csak elnyomják a problémákat egy időre és nem oldják meg =/

Emellett érdemes figyelni az életmódodra, kerüld a finomított dolgokat, minél több nyers zöldség gyümölcs, folyadék (lehetőleg forrásvíz) stb. És persze megfelelő mennyiségű alvás, relaxáció, sport etc..

2014. jún. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :) Igyekszem rágyúrni az életmódomra, csak az érettségi rátett még egy lapáttal :/
2014. jún. 12. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj sok sikert! Biztos jól sikerül :) Hidd el sokszor egy egyetemi vizsga nehezebb mint az egész érettségi együttvéve, nem kell tartani semmitől :)

Ha úgy érzed nem is vagy felkészülve rendesen akkor se parázz ezen, csak vegyél lassú mély lélegzeteket előtte, ereszd ki lassan és add magadból amit tudsz..

2014. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!