Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok a tükörbe nézni?

Miért nem tudok a tükörbe nézni?

Figyelt kérdés
miért utálom magam? alapvetően egy jó ember vagyok akivel rossz dolgok történtek az életben szerintem, soha nem akartam rosszat soha senkinek, még is utálom azt aki vagyok. 1 olyan embert sem ismerek már akinek fontos lennék, senkivel se érzem magam jól, akivel megvolt az összhang azok már nincsenek velem. 23/f

2014. aug. 10. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert önbizalomhiányos vagy. Próbálj meg nem arra koncentrálni, amiben rossz vagy, hanem arra, amiben jó. Ha a régi ismerőseiddel nincs meg az összhang, keress új barátokat! Hidd el, kevés olyan ember van, akinek egész életében ugyanazok a barátai, mert mindenki változik, egy idő után nem lesz meg az a bizonyos közös hang.

Ha rossz dolgok történtek veled, tégy jó dolgokat! Persze az élethez szerencse is kell, de sok olyan dolog van, amit Te magad is irányíthatsz. Az életben vagy pilóta vagy utas leszel, és te döntöd el, melyik. Ha az eddigi életeddel nem vagy megelégedve, akkor változtass! Változtass az életeden, de első sorban magadon, a gondolkodásmódodon. Iktass ki mindent, ami szerinted hátráltat, amit nem szeretsz magadon, az életedben. Próbálj ki új dolgokat, menj el új helyekre!

2014. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a tanácsokat ! Már csak a szüleimmel van a probléma, nem bírom már elviesleni őket, és ők se engemet. Mindent megtettem h egyáltalán elviselhető kapcsolatom legyen velük, de ez nem megoldható, folyamatos lelki terror alatt érzem már magam itthon. Faterom élvezi is szerintem. De sajna nincs hova mennem
2014. aug. 12. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ellen csak azt tudod csinálni, hogy keresel valami munkát, és elköltözöl albérletbe (ha még suliba jász, akkor akár koleszba). Ha otthon maradsz, akkor 1. megpróbálsz kompromisszumokat kötni velük, ha nagyon nem tudjátok elviselni egymást, akkor igyekszel minél kevesebb időt tölteni a közelükben, 2. a sarkadra állsz, és nem hagyod, hogy terrorizáljanak. Elvégre nem vagy már kisgyerek, egyenrangú vagy velük, és ezt jobb, ha te is átérzed, hogy velük is meg tudd értetni.
2014. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, nagyon szépen köszönöm a segítséget! rengeteget segít most ilyen helyzetben a bátorítás. Úgyhogy még1 szer köszi
2014. aug. 12. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Írj, ha még van valami gond! És ne hagyd, hogy kikészítsenek a szüleid, inkább igyekezz eljárni otthonról, ismerkedj új emberekkel, akkor találsz majd normális barátokat is. :)
2014. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!